Appartement te koop: Oranjeweg 40-040, Hollum
KopenAmelandAppartementenOranjeweg 40-040

Oranjeweg 40-040

Verspreide huizen Hollum, Ameland

€ 209.000
Buurt Verspreide huizen Hollum, HollumBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 191m²
191m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met historie in Hollum

Dit appartement in Hollum ademt de sfeer van het oude Ameland. Het is gevestigd in een pand uit 1800, wat het een bijzondere uitstraling geeft. Met 191 m² woonoppervlak is het ruim opgezet. De vraagprijs van €209.000 is marktconform voor een appartement in deze gemeente. Bekijk ook andere appartementen in Ameland.

De buurt: Verspreide huizen Hollum

De buurt Verspreide huizen Hollum is rustig en dunbevolkt, met slechts 100 inwoners. Het is een plek waar veel ouderen wonen en de huishoudens zijn klein. De sfeer is landelijk en ontspannen. Lees meer over de buurt Verspreide huizen Hollum.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die op loopafstand ligt. Ook de SPAR is binnen fietsafstand. In de buurt zijn twee basisscholen: Christelijke Basisschool Koningin Wilhelmina en Openbare Basisschool De Schakel, beide op loopafstand. De gemeente Ameland biedt verder voorzieningen zoals een restaurant om de hoek.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Landal Makelaardij Recreatievastgoed.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 209.000
Prijs per m²€ 1.094
Woonoppervlakte191m²
Perceeloppervlakte3222m²
Bouwjaar1800
BuurtVerspreide huizen Hollum
WijkWijk 00
GemeenteAmeland

Locatie

Oranjeweg 40-040, Hollum

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Hollum

Inwoners100
Mannen55%
Vrouwen45%

Supermarkten

2 binnen 5 km

PLUS
Olfert Pieter Lapstraat 4
884m
SPAR
Strandweg 2
3725m
SPAR
Torenstraat 7
9261m

Scholen

3 binnen 5 km

Christelijke Basisschool Koningin Wilhelmina
Basisonderwijs · 55 leerlingen
755m
Openbare Basisschool De Schakel
Basisonderwijs · 35 leerlingen
1045m
Openbare Basisschool 't Ienster
Basisonderwijs · 25 leerlingen
3686m

Veelgestelde vragen

Over Oranjeweg 40-040, Hollum

Is €209.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €209.000 is marktconform voor een appartement van 191 m² in Ameland. Het bouwjaar 1800 geeft het pand karakter, maar kan ook invloed hebben op onderhoudskosten. Vergelijk met andere appartementen in de regio om een goed beeld te krijgen.

Hoe is de bereikbaarheid van Hollum?

Hollum ligt op het eiland Ameland, bereikbaar per veerboot. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 44 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets. Binnen de buurt zijn voorzieningen als supermarkten en scholen op loopafstand.

Wat voor onderhoud vraagt een pand uit 1800?

Een woning uit 1800 kan specifieke onderhoudsbehoeften hebben, zoals aan de fundering, het dak of de isolatie. De energielabel is niet bekend, dus vraag dit na bij de verkoper.

Zijn er scholen in de buurt?