Appartement te koop: Otterlaan 12, Lunteren
KopenEdeAppartementenOtterlaan 12

Otterlaan 12

Centrum Lunteren, Ede

€ 789.500
Buurt Centrum Lunteren, LunterenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Aldi op 229m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Lunteren

Dit appartement aan de Otterlaan voelt ruim en licht, met 102 vierkante meter woonoppervlak. Het is gebouwd in 2014 en heeft energielabel A, dus je kunt rekenen op een lage energierekening. De vraagprijs van €789.500 is aan de hoge kant, maar dat past bij de kwaliteit en de ligging. In Lunteren worden niet veel appartementen in Ede aangeboden, dus dit is een bijzondere kans.

De buurt: Centrum Lunteren

De buurt Centrum Lunteren is een levendige plek met ruim 4200 inwoners. Het is een gemengde buurt: veel gezinnen, maar ook een flink aantal ouderen. De sfeer is dorps en gemoedelijk. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar op basis van CBS-cijfers kun je zeggen dat het een doorsnee buurt is met een mix van leeftijden.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de Aldi om de hoek (twee straten verder) of bij de Coop of Albert Heijn, die ook op loopafstand liggen. Voor de kinderen is basisschool De Bron naast de deur, en ook De Sprong en De Wegwijzer zijn vlakbij. De gemeente Ede biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Stroomberg Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 789.500
Prijs per m²€ 7.740
Woonoppervlakte102m²
Perceeloppervlakte1670m²
Bouwjaar2014
EnergielabelA
BuurtCentrum Lunteren
WijkLunteren
GemeenteEde

Locatie

Otterlaan 12, Lunteren

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum Lunteren

Inwoners4.260
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Aldi
Dorpsstraat 102-104
229m
Coop
Molenparkweg 7
280m
Albert Heijn
Wilbrinkplein 3
299m

Scholen

20 binnen 5 km

De Bron
Basisonderwijs · 324 leerlingen
59m
De Sprong
Basisonderwijs · 27 leerlingen
193m
De Wegwijzer
Basisonderwijs · 170 leerlingen
549m

Veelgestelde vragen

Over Otterlaan 12, Lunteren

Welk energielabel heeft Otterlaan 12?

De woning aan Otterlaan 12 in Lunteren heeft energielabel A.

Is €789.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €789.500 is aan de hoge kant voor een appartement in Lunteren, maar het is een ruime woning van 102 m² met energielabel A en bouwjaar 2014. De prijs weerspiegelt de kwaliteit en de centrale ligging in het centrum. Of het marktconform is, hangt af van vergelijkbare aanbiedingen in de buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in het centrum van Lunteren, op 800 meter van het treinstation. Dat is ongeveer tien minuten lopen.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de directe omgeving vind je meerdere supermarkten: Aldi, Coop en Albert Heijn, allemaal op loopafstand. Ook zijn er basisscholen zoals De Bron (59 meter) en De Sprong (193 meter). Een huisartsenpraktijk en restaurant zitten ook om de hoek.

Is de buurt veilig?

In de buurt Centrum Lunteren zijn in totaal 91 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een dorpse omgeving. De buurt oogt rustig en is populair bij gezinnen en ouderen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten.

Zijn er scholen in de buurt voor kinderen?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Bron (59 meter) en De Sprong (193 meter). Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 5,6 kilometer afstand, bijvoorbeeld in Ede.

Stroomberg Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen