Vrijstaande woning te koop: Schuurmanskamp 13, Lunteren
KopenEdeVrijstaande woningenSchuurmanskamp 13

Schuurmanskamp 13

Centrum Lunteren, Ede

€ 935.000
Buurt Centrum Lunteren, LunterenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 149m²
149m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter in Lunteren

Deze vrijstaande woning aan de Schuurmanskamp 13 in Lunteren ademt rust en ruimte. Met 149 m² woonoppervlak en een perceel van 585 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1996 is goed onderhouden en ligt in een groene, rustige straat. De vraagprijs van €935.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Ede.

Centrum Lunteren: dorps en groen

De buurt Centrum Lunteren is een levendige dorpskern met veel voorzieningen op loopafstand. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het overgrote deel is koop. De sfeer is gemoedelijk en groen, met een park om de hoek. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de cijfers spreken voor zich: een rustige, veilige buurt met een lage misdaadcijfer.

Dagelijkse leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn, twee straten verder. De kinderen lopen naar basisschool C N S De Triangel, die naast de deur ligt. Ook De Wegwijzer en De Sprong zijn op loopafstand. Voor de dagelijkse boodschappen zijn er meerdere supermarkten in de buurt, zoals de Aldi en Coop. De gemeente Ede biedt daarnaast ruime recreatiemogelijkheden in de omliggende natuur.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Stroomberg Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 935.000
Prijs per m²€ 6.275
Woonoppervlakte149m²
Perceeloppervlakte585m²
Bouwjaar1996
EnergielabelB
BuurtCentrum Lunteren
WijkLunteren
GemeenteEde

Locatie

Schuurmanskamp 13, Lunteren

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum Lunteren

Inwoners4.260
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
Wilbrinkplein 3
693m
Aldi
Dorpsstraat 102-104
838m
Coop
Molenparkweg 7
860m

Scholen

23 binnen 5 km

C N S De Triangel
Basisonderwijs · 347 leerlingen
315m
De Wegwijzer
Basisonderwijs · 170 leerlingen
341m
De Sprong
Basisonderwijs · 27 leerlingen
586m

Veelgestelde vragen

Over Schuurmanskamp 13, Lunteren

Welk energielabel heeft Schuurmanskamp 13?

De woning aan Schuurmanskamp 13 in Lunteren heeft energielabel B.

Is €935.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €935.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning van 149 m² in Lunteren. De woning heeft een ruim perceel van 585 m² en is gebouwd in 1996, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak iets goedkoper, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het centrum van Lunteren, op 800 meter van het treinstation. Dat is ongeveer tien minuten lopen. Met de auto ben je snel op de snelweg A30.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is C N S De Triangel op 315 meter, gevolgd door De Wegwijzer op 341 meter en De Sprong op 586 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Ede, op 5,6 kilometer afstand.