Appartement te koop: Oude Molenweg 14, Hengelo
Verkocht onder voorbehoud
KopenHengeloAppartementenOude Molenweg 14

Oude Molenweg 14

Elsbeek, Hengelo

€ 219.000
Buurt Elsbeek, HengeloBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 62m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rustig wonen in een vertrouwde buurt

Dit appartement aan de Oude Molenweg in Hengelo voelt als een thuis in een gevestigde buurt. Met 62 m² woonoppervlak is het compact en overzichtelijk. De woning uit 1985 is onderdeel van een klein complex en wordt nu aangeboden voor €219.000. Dat is een scherpe prijs vergeleken met de gemiddelde vraagprijs van €435.000 in de buurt, al zijn die woningen gemiddeld wel groter. Bekijk ook het aanbod van appartementen in Hengelo voor een breder beeld.

Buurt Elsbeek: groen en gemoedelijk

Elsbeek is een rustige woonwijk in het noorden van Hengelo, met veel groen en een dorps karakter. Op basis van één beoordeling geven bewoners de buurt een 8,38. Een bewoner zegt: "Ik woon er al mijn hele leven en heb nooit problemen gehad met mensen of mensen met ons, altijd gezellig en nooit rare of opvallende mensen." De buurt telt zo'n 2.150 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (82%), en 85% is koop. Meer weten? Lees verder over de buurt Elsbeek.

Dagelijks leven: alles om de hoek

De Jumbo ligt op 62 meter, dus voor je dagelijkse boodschappen ben je er zo. Ook Ekoplaza en Albert Heijn zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen in de buurt, zoals KBS de Wheele en Basisschool de Vonder, beide op ongeveer 4 km afstand. Het station van Hengelo is op 1,1 km. De gemeente Hengelo biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Dekkers Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 219.000
Prijs per m²€ 3.532
Woonoppervlakte62m²
Perceeloppervlakte802m²
Bouwjaar1985
EnergielabelB
BuurtElsbeek
WijkNoord
GemeenteHengelo

Locatie

Oude Molenweg 14, Hengelo

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Joris
22-05-2025
Gezellige rustige buurt

Ik woon er all mijn hele leven en heb nooit problemen gehad met mensen of mensen met ons altijd gezellig en nooit rare of opvallende mensen

Buurt statistieken

Gegevens uit Elsbeek

Inwoners2.150
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Elsbeek

Woningvoorraad948
Gem. WOZ-waarde€ 321.000
Koopwoningen85%
Huurwoningen15%

Supermarkten

28 binnen 5 km

Jumbo
Oude Molenweg 40
62m
Ekoplaza
Wetstraat 37
334m
Albert Heijn
Thiemsbrug 19
549m

Scholen

4 binnen 5 km

KBS de Wheele
Basisonderwijs · 307 leerlingen
3918m
Het Twickel College Borne
Voortgezet onderwijs · 328 leerlingen
3968m
Basisschool de Vonder
Basisonderwijs · 660 leerlingen
4272m

Veelgestelde vragen

Over Oude Molenweg 14, Hengelo

Welk energielabel heeft Oude Molenweg 14?

De woning aan Oude Molenweg 14 in Hengelo heeft energielabel B.

Is €219.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €219.000 is marktconform voor een appartement van 62 m² in Hengelo. De gemiddelde verkoopprijs in de buurt Elsbeek ligt rond de €362.765, maar dat is voor woningen met gemiddeld 151 m². Dit appartement is kleiner, dus de prijs per m² (€3.532) is iets hoger dan het buurtgemiddelde van €2.881 per m². Het is een scherpe instap voor wie in een rustige buurt wil wonen.

Hoe is de buurt Elsbeek om in te wonen?

Elsbeek wordt ervaren als een gezellige, rustige buurt. Bewoners geven het een 8,38 en zeggen dat er nooit problemen zijn. De buurt heeft veel groen en is kindvriendelijk, met veel eengezinswoningen. Het is een fijne plek voor wie van rust houdt, maar toch dicht bij voorzieningen wil zitten.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, de Jumbo zit op slechts 62 meter afstand. Ook Ekoplaza en Albert Heijn zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals KBS de Wheele en Basisschool de Vonder, beide op ongeveer 4 km. Het voortgezet onderwijs (Het Twickel College) is ook op 4 km.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Hengelo ligt op 1,1 km afstand, dus op loopafstand. Vanaf daar kun je naar steden als Enschede, Deventer en Zwolle.

Zijn er parkeermogelijkheden bij de woning?

In de buurt Elsbeek is parkeren over het algemeen goed geregeld, maar specifieke parkeergelegenheid bij dit appartement is niet vermeld. Het is aan te raden om bij de makelaar te vragen of er een eigen parkeerplek of voldoende straatparkeren is.

Dekkers Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen