Appartement te koop: Overamstelstraat 91, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenOveramstelstraat 91

Overamstelstraat 91

Weesperzijde-Midden/Zuid, Amsterdam

€ 750.000
Buurt Weesperzijde-Midden/Zuid, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor starters
46% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Aan de Amstel, met uitzicht op het water

Dit appartement aan de Overamstelstraat 91 in Amsterdam is een rustige plek in een levendige stad. Het gebouw uit 1993 heeft een energielabel A, wat betekent dat het goed geïsoleerd is en je de stookkosten laag kunt houden. Met 86 m² woonoppervlak is het ruimer dan veel andere appartementen in Amsterdam. De vraagprijs van €750.000 ligt aan de hoge kant, maar dat past bij de ligging en de staat van de woning.

De buurt: Weesperzijde-Midden/Zuid

De buurt Weesperzijde-Midden/Zuid is een gemengde wijk met veel jonge huishoudens en een hoog voorzieningenniveau. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "De ene kant aan de Amstel mooi maar richting oost niet meer." De buurt heeft een hoge bevolkingsdichtheid en veel eenpersoonshuishoudens. De meeste woningen zijn appartementen, en de gemiddelde verkoopprijs ligt rond de €680.000.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn om de hoek (twee straten verder) of de Vomar op loopafstand. Ook zijn er meerdere scholen in de buurt, zoals het Cygnus Gymnasium (vijf minuten lopen) en basisschool De Kaap. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaar in Amsterdam B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 750.000
Prijs per m²€ 8.721
Woonoppervlakte86m²
Perceeloppervlakte2795m²
Bouwjaar1993
EnergielabelA
BuurtWeesperzijde-Midden/Zuid
WijkWeesperzijde
GemeenteAmsterdam

Locatie

Overamstelstraat 91, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.1
Hoihoslee@icloud.com
16-09-2024
De ene kant aan de Amstel mooi maar richting oost niet meer.

Aan de Amstel gezellige mensen, achter Cygnus de school wel paar keer bijna overvallen door jongens voor de rest prima.

Buurt statistieken

Gegevens uit Weesperzijde-Midden/Zuid

Inwoners3.300
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Weesperzijde-Midden/Zuid

Woningvoorraad1.825
Gem. WOZ-waarde€ 617.000
Koopwoningen35%
Huurwoningen65%

Supermarkten

147 binnen 5 km

AH to go
Julianaplein 7
625m
Albert Heijn
Wibautstraat 80
628m
Albert Heijn
Krugerplein 3
650m

Scholen

187 binnen 5 km

Orion College Amstel
Speciaal onderwijs · 109 leerlingen
170m
Cygnus Gymnasium
Voortgezet onderwijs · 820 leerlingen
492m
Integraal Kindcentrum De Kaap
Basisonderwijs · 138 leerlingen
555m

Veelgestelde vragen

Over Overamstelstraat 91, Amsterdam

Welk energielabel heeft Overamstelstraat 91?

De woning aan Overamstelstraat 91 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €750.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €750.000 ligt boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€547.000) en ook boven de gemiddelde verkoopprijs (€680.767). Het appartement is met 86 m² wel groter dan het buurtgemiddelde van 64 m². Of de prijs realistisch is, hangt af van de exacte staat en ligging, maar het is aan de hoge kant vergeleken met andere koopwoningen in Weesperzijde-Midden/Zuid.