Appartement te koop: Park Boswijk 719, Doorn
KopenUtrechtse HeuvelrugAppartementenPark Boswijk 719

Park Boswijk 719

Doorn - Boswijk, Utrechtse Heuvelrug

€ 210.000
Buurt Doorn - Boswijk, DoornBekijk buurt
Populaire buurt voor senioren
49% van de bewoners is 65+
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rustig wonen in het groen

Dit appartement aan Park Boswijk in Doorn ligt in een rustige, groene omgeving. Het is een fijne plek voor wie van natuur houdt, met het park om de hoek. De woning heeft een woonoppervlak van 55 m² en energielabel C. Met een vraagprijs van €210.000 is dit een scherpe optie vergeleken met andere appartementen in Utrechtse Heuvelrug.

Buurt Doorn - Boswijk

De buurt Doorn - Boswijk is een rustige wijk met veel groen. Het is een geliefde plek voor ouderen: bijna de helft van de bewoners is 65 jaar of ouder. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens en weinig gezinnen met kinderen. De sfeer is kalm en dorps. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl of Albert Heijn, beide op ongeveer twee kilometer afstand. Ook zijn er diverse scholen in de buurt, zoals het Revius Lyceum Doorn op 1,6 kilometer. Het station ligt op bijna vijf kilometer, dus je bent vooral aangewezen op de auto of fiets. De gemeente Utrechtse Heuvelrug staat bekend om haar natuurrijke omgeving.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder DM van de Kuil Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 210.000
Prijs per m²€ 3.818
Woonoppervlakte55m²
Bouwjaar1973
EnergielabelC
WijkDoorn

Locatie

Park Boswijk 719, Doorn

Buurt statistieken

Gegevens uit Doorn - Boswijk

Inwoners955
Mannen49%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Doorn - Boswijk

Woningvoorraad571
Gem. WOZ-waarde€ 320.000
Koopwoningen38%
Huurwoningen62%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Lidl
Traaij 153a
1820m
Albert Heijn
Hoofdstraat 162
1874m
Albert Heijn
Binnenhof 1
1938m

Scholen

24 binnen 5 km

Beukenrode Onderwijs
Speciaal onderwijs · 60 leerlingen
1006m
Bartimeus OWI voor Visueel Gehandicapte Leerlingen
Speciaal onderwijs · 21 leerlingen
1052m
Revius Lyceum Doorn
Voortgezet onderwijs · 1482 leerlingen
1593m

Veelgestelde vragen

Over Park Boswijk 719, Doorn

Welk energielabel heeft Park Boswijk 719?

De woning aan Park Boswijk 719 in Doorn heeft energielabel C.

Is €210.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €210.000 ligt 51% onder het buurtgemiddelde van €427.000. Dat is fors lager, maar het appartement is met 55 m² ook kleiner dan het gemiddelde in de buurt (84 m²). De prijs per vierkante meter is niet direct te vergelijken, maar het aanbod is scherp geprijsd.

Hoe is de buurt Doorn - Boswijk om in te wonen?

Doorn - Boswijk is een rustige, groene buurt met veel oudere bewoners. Het is er stil en dorps, met veel eenpersoonshuishoudens. Er zijn weinig voorzieningen op loopafstand, maar het park is dichtbij. Het is een fijne plek voor wie van rust en natuur houdt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt een gemiddelde energierekening verwachten. In de buurt heeft 25% van de koopwoningen label C, en 50% heeft een lager label (D of slechter).

Zijn er supermarkten in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkten zijn Lidl en Albert Heijn, beide op ongeveer 1,8 kilometer afstand. Dat is goed te doen met de fiets, maar niet op loopafstand. Er zijn in totaal 11 supermarkten binnen vijf kilometer.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 4,9 kilometer afstand. Dat is te ver om te lopen, maar met de fiets of bus goed te doen. De buurt is vooral gericht op autogebruik.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een appartement uit 1973?

Het appartement is gebouwd in 1973, dus het is inmiddels ruim 50 jaar oud. De VvE kan hierover meer informatie geven.

DM van de Kuil Makelaardij
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de wijk

6 woningen in de wijk Doorn

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appPark Boswijk 719, Doorn
Bekijk