Appartement te koop: Paul Krugerstraat 257, Vlissingen
KopenVlissingenAppartementenPaul Krugerstraat 257

Paul Krugerstraat 257

Baskensburg Zuid, Vlissingen

€ 224.500
Buurt Baskensburg Zuid, VlissingenBekijk buurt
Jumbo op 488m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
44% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Vlissingen

Dit appartement aan de Paul Krugerstraat 257 in Vlissingen ademt de sfeer van de jaren vijftig. Met 88 vierkante meter woonoppervlakte is het ruim genoeg voor een stel of een kleine familie. Het energielabel D geeft aan dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. De vraagprijs van €224.500 is marktconform voor appartementen in Vlissingen.

Baskensburg Zuid: een rustige buurt

De woning ligt in de buurt Baskensburg Zuid, een rustige woonwijk met veel eenpersoonshuishoudens. De buurt telt 160 inwoners en heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,5. Het is een plek waar je elkaar nog kent, maar waar ook voldoende privacy is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een rustige, volwassen buurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo en Lidl, beide op een paar minuten lopen. Ook Albert Heijn XL is om de hoek. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals Archipelschool De Branding (twee straten verder) en Iqra (op tien minuten lopen). De gemeente Vlissingen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aangeboden door Bert Bimmel Makelaardij

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bert Bimmel Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 224.500
Prijs per m²€ 2.551
Woonoppervlakte88m²
Perceeloppervlakte251m²
Bouwjaar1951
EnergielabelD
BuurtBaskensburg Zuid
WijkMiddengebied
GemeenteVlissingen

Locatie

Paul Krugerstraat 257, Vlissingen

Buurt statistieken

Gegevens uit Baskensburg Zuid

Inwoners160
Mannen56%
Vrouwen44%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Jumbo
Hermesweg 25
488m
Lidl
Mercuriusweg 16
488m
AH XL
Gildeweg 6
638m

Scholen

32 binnen 5 km

Archipelschool De Branding
Basisonderwijs · 119 leerlingen
631m
Iqra
Basisonderwijs · 43 leerlingen
880m
Het Vlot
Basisonderwijs · 133 leerlingen
920m

Veelgestelde vragen

Over Paul Krugerstraat 257, Vlissingen

Welk energielabel heeft Paul Krugerstraat 257?

De woning aan Paul Krugerstraat 257 in Vlissingen heeft energielabel D.

Is €224.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €224.500 is marktconform voor een appartement van 88 m² in Vlissingen. Het energielabel D kan invloed hebben op de maandlasten, maar de prijs is niet buitensporig hoog of laag vergeleken met vergelijkbare woningen in de regio.

Hoe is de buurt Baskensburg Zuid om in te wonen?

Baskensburg Zuid is een rustige woonwijk met veel eenpersoonshuishoudens. De buurt heeft 160 inwoners en een lage dichtheid. Het is een veilige en stille omgeving. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de CBS-data wijzen op een stabiele, volwassen buurt.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,3 kilometer afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets of een korte autorit. Vanaf daar kun je reizen naar steden als Middelburg en verder.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. Jumbo en Lidl liggen op 488 meter, Albert Heijn XL op 638 meter en Albert Heijn op 710 meter. Je kunt dus gemakkelijk lopend je boodschappen doen.

Hoeveel onderhoud vraagt een appartement uit 1951?

Een appartement uit 1951 kan wat meer onderhoud vergen dan een nieuwbouwwoning. Denk aan de staat van leidingen, elektra en isolatie. Het energielabel D suggereert dat er mogelijk nog verbeteringen mogelijk zijn, zoals dubbel glas of betere isolatie. Vraag de verkoper naar de recente onderhoudsgeschiedenis.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse basisscholen op loopafstand. Archipelschool De Branding ligt op 631 meter, Iqra op 880 meter en Het Vlot op 920 meter. Ook RK Basisschool St. Jozef is dichtbij, op 946 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Vlissingen, op 2,5 kilometer.