Appartement te koop: Paulus Potterstraat 22, Eindhoven
Verkocht onder voorbehoud
KopenEindhovenAppartementenPaulus Potterstraat 22

Paulus Potterstraat 22

Lakerlopen, Eindhoven

€ 619.500
Buurt Lakerlopen, EindhovenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 135m²
145% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Lakerlopen

Dit appartement aan de Paulus Potterstraat 22 in Eindhoven ademt rust en ruimte. Met 135 m² woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in de buurt. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De vraagprijs van €619.500 is aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Eindhoven, maar de royale oppervlakte en het bouwjaar 2006 maken het marktconform.

De buurt Lakerlopen

Lakerlopen is een levendige buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,1. Een bewoner zegt: "Ik woon hier heel fijn", al wijst hij op de noodzaak van schonere stoepen. Een ander noemt de buurt "leuke wonen" maar mist groen en vindt dat je voor scholen een drukke weg over moet. De buurt Lakerlopen telt veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi om de hoek (149 m) of de Albert Heijn twee straten verder (215 m). Basisschool SALTO-school Reigerlaan ligt op tien minuten lopen, en het Augustinianum voor voortgezet onderwijs is ook binnen loopafstand. De gemeente Eindhoven biedt verder tal van voorzieningen, zoals restaurants op 300 m en een park op 1 km.

Aanbod en bronnen

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Alberti Garantiemakelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 619.500
Prijs per m²€ 4.589
Woonoppervlakte135m²
Perceeloppervlakte4688m²
Bouwjaar2006
EnergielabelA
BuurtLakerlopen
WijkDe Laak
GemeenteEindhoven

Locatie

Paulus Potterstraat 22, Eindhoven

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.5
Hedy Forbes
12-01-2026
Ik woon hier heel fijn.!!!!!!

Ben steeds bezig om raad te vragen. De stoepen te verbeteren , en onkruid vrij te maken!!!Rembrant plein en 2 andere straten moeten echt schoongemaakt worden.!Ik en Remco van Wij Eidhoven hebben ook al met Trudo gesroken, maar die gaan er niets aan doen .!Is niet hun verandwoording.!!Gaan jullie hier iets aan doen aub .Vaartbroek heeft ook nieuwe stoeptegels ge kregen.Dank U voor het luisteren

6.8
Julie
16-08-2025
Leuke wonen -niks te doen

De huizen zijn divers, wat zorgt voor een interessante menging van mensen. Er wonen veel verschillende soorten gezinssamenstellingen en ethniciteiten. De buurt heeft vrijwel geen groen, het is huis na huis na huis. Er is een park dichtbij, maar dan moet je wel een onwijs drukke weg oversteken. Er liggen geen basisscholen in de buurt, je moet altijd over een drukke weg heen om er een te bereiken. Qua middelbare scholen ligt het Augustinianum netjes in de buurt. De buurt is veilig, buiten af en toe een stormende fatbike door de straat.

Buurt statistieken

Gegevens uit Lakerlopen

Inwoners3.235
Mannen52%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Lakerlopen

Woningvoorraad1.649
Gem. WOZ-waarde€ 309.000
Koopwoningen36%
Huurwoningen63%

Supermarkten

62 binnen 5 km

Aldi
Tongelresestraat 227
149m
Albert Heijn
Insulindelaan 130
215m
SPAR express
Insulindelaan 98
845m

Scholen

79 binnen 5 km

SALTO-school Reigerlaan
Basisonderwijs · 402 leerlingen
626m
Lorentz Casimir Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1069 leerlingen
911m
Augustinianum
Voortgezet onderwijs · 1201 leerlingen
1059m

Veelgestelde vragen

Over Paulus Potterstraat 22, Eindhoven

Welk energielabel heeft Paulus Potterstraat 22?

De woning aan Paulus Potterstraat 22 in Eindhoven heeft energielabel A.

Is de prijs van €619.500 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 89% boven de gemiddelde vraagprijs in Lakerlopen (€327.600), maar dat komt doordat dit appartement met 135 m² veel groter is dan het buurtgemiddelde van 55 m². De prijs per m² is met €4.589 lager dan het gemiddelde van €6.927 in de buurt. Vergeleken met andere appartementen in Eindhoven is de prijs marktconform voor een woning van deze omvang en met energielabel A.

Hoe veilig is Lakerlopen?

In de buurt zijn 193 misdrijven geregistreerd, maar bewoners geven de veiligheid een voldoende. Een bewoner zegt: "De buurt is veilig, buiten af en toe een stormende fatbike door de straat." Het aantal misdrijven is niet uitgesplitst, maar het beeld is dat het een rustige buurt is.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool SALTO-school Reigerlaan ligt op 626 m, en het Augustinianum (voortgezet onderwijs) op 1 km. Wel moet je voor sommige scholen een drukke weg oversteken, zoals een bewoner opmerkt.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het treinstation Eindhoven Centraal ligt op 2,6 km afstand, dus op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft 60% van de koopwoningen ook label A, dus dit is gebruikelijk.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, er zijn twee supermarkten op loopafstand: Aldi op 149 m en Albert Heijn op 215 m. Ook is er een SPAR express op 845 m. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Alberti Garantiemakelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Alberti Garantiemakelaars
alberti.nl
Bekijk
Alberti Garantiemakelaars
garantiemakelaars.nl
Bekijk
Alberti Garantiemakelaars BV