Appartement te huur: Philitelaan 59-73, Eindhoven
HurenEindhovenAppartementenPhilitelaan 59-73

Philitelaan 59-73

Strijp S, Eindhoven

€ 1.700 p.m.
Buurt Strijp S, EindhovenBekijk buurt
Albert Heijn op 342m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
74% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een modern appartement in Strijp S

Dit appartement aan de Philitelaan ademt de creatieve energie van Strijp S, de voormalige Philips-fabriek die nu een bruisende wijk is. Met 93 vierkante meter woonoppervlak en een bouwjaar van 2018 is het een comfortabele, eigentijdse woning. De huurprijs van €1.700 is aan de hoge kant, maar past bij de populariteit van deze plek. Bekijk ook andere appartementen in Eindhoven voor een vergelijking.

De buurt Strijp S

Strijp S is een jonge, levendige buurt met veel 25- tot 45-jarigen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,4, wat past bij het stedelijke karakter. Een bewoner zegt: "Goeie buurt. Jonge mensen. Altijd behulpzaam en leuk voor een gesprekje." Wel wordt er melding gemaakt van overlast: "Vaak heeft het gebouw wel last van hangjeugd die op ons dakterras komen en daar vanalles achterlaten of verniellen." Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 7,75. De buurt Strijp S is dichtbebouwd met een omgevingsadressendichtheid van 4689.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij Albert Heijn, om de hoek op 342 meter. Voor de grotere boodschappen is Jumbo twee straten verder (567 meter). Kinderen gaan naar basisschool 't Palet op 743 meter of naar de middelbare school SintLucas, die op loopafstand (278 meter) zit. Het treinstation is tien minuten lopen (1,0 km). De gemeente Eindhoven biedt verder volop voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.700 p.m.
Prijs per m²€ 18 p.m.
Woonoppervlakte93m²
Perceeloppervlakte10820m²
Bouwjaar2018
BuurtStrijp S
WijkOud-Strijp
GemeenteEindhoven

Locatie

Philitelaan 59-73, Eindhoven

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
Aiden
31-05-2024
Modern en vriendelijk

Goeie buurt. Jonge mensen. Altijd behulpzaam en leuk voor een gesprekje. Vaak heeft het gebouw wel last van hangjeugd die op ons dakterras komen en daar vanalles achterlaten of verniellen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Strijp S

Inwoners3.125
Mannen57%
Vrouwen43%

Woningmarkt

Gegevens uit Strijp S

Woningvoorraad2.251
Gem. WOZ-waarde€ 357.000
Koopwoningen7%
Huurwoningen93%

Supermarkten

64 binnen 5 km

Albert Heijn
Torenallee 86 02
342m
Jumbo
Boschdijk 289
567m
Albert Heijn
Strijpsestraat 137A
809m

Scholen

87 binnen 5 km

SintLucas
Voortgezet onderwijs · 546 leerlingen
278m
't Palet
Basisonderwijs · 310 leerlingen
743m
Tarieq Ibnoe Ziyad
Basisonderwijs · 399 leerlingen
865m

Veelgestelde vragen

Over Philitelaan 59-73, Eindhoven

Is €1.700 een eerlijke prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.700 ligt boven de mediaanhuurprijs in Strijp S (€1.426) en ook boven het gemiddelde van €1.665. Met 93 m² is de prijs per m² €18,28, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €20,18. Het is dus aan de hoge kant, maar de oppervlakte is groter dan gemiddeld (86 m²).

Hoe is de sfeer in Strijp S?

Strijp S is een moderne, creatieve wijk met veel jonge mensen. Een bewoner noemt het een 'goeie buurt' met behulpzame buren. Wel is er melding van overlast door hangjeugd op dakterrassen. De buurt scoort een 7,75 op basis van één review.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand vind je Albert Heijn (342 m), Jumbo (567 m) en diverse scholen. Basisschool 't Palet zit op 743 m, en middelbare school SintLucas op 278 m. Ook het treinstation is op 1 km.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het bouwjaar 2018 suggereert echter dat de woning aan moderne isolatienormen voldoet, wat doorgaans leidt tot een gunstig label (A of B).

Is Strijp S een veilige buurt?

In de buurt zijn 328 misdrijven geregistreerd, maar zonder context is dat lastig te duiden. De bewoner noemt overlast van hangjeugd, maar verder geen ernstige incidenten. De stedelijkheidsgraad is zeer hoog (1), wat vaker gepaard gaat met meer criminaliteit.

Zijn er parken in de buurt?

Het dichtstbijzijnde park of plantsoen is op 600 meter afstand. Dat is ongeveer zeven minuten lopen. In de omgeving zijn ook andere groene plekken te vinden.

Huispedia
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen