Appartement te koop: Phoenixstraat 1H, Haarlem
KopenHaarlemAppartementenPhoenixstraat 1H

Phoenixstraat 1H

Stationsbuurt, Haarlem

€ 2.495.000
Buurt Stationsbuurt, HaarlemBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 253m²
130% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een nieuw appartement in hartje Haarlem

Dit appartement aan de Phoenixstraat is een opvallende verschijning: nieuwbouw uit 2024 met energielabel A++, midden in de levendige Stationsbuurt. Met 253 m² woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in Haarlem. De vraagprijs van €2.495.000 ligt aan de hoge kant, ook gezien het aanbod in de buurt.

De buurt: Stationsbuurt

De buurt Stationsbuurt is een drukke, stedelijke omgeving met een hoge bevolkingsdichtheid. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 8,0. Een bewoner zegt: "Het is een leuke en drukke buurt om te wonen, altijd wat mee te maken." Een ander noemt het "heel gezellig, alles is in de buurt." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen tussen 25 en 45 jaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de AH to go om de hoek, of twee straten verder naar de Aldi of Albert Heijn. Basisschool De Kring zit naast de deur, en het Stedelijk Gymnasium Haarlem is tien minuten lopen. Het treinstation is op loopafstand, en een park of plantsoen vind je om de hoek. De gemeente Haarlem biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaars@Work aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.495.000
Prijs per m²€ 9.862
Woonoppervlakte253m²
Perceeloppervlakte1315m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA++
BuurtStationsbuurt
WijkOude Stad
GemeenteHaarlem

Locatie

Phoenixstraat 1H, Haarlem

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.0
T braaksma
31-01-2025
Een knusser amsterdam

Ik woon hier sinds kort wegens dakloosheid, maar het is een leuke en drukke buurt om te wonen altijd wat mee te maken en altijd wat te doen. Het blijft een stad dus groen en huisvesting blijft altijd een beetje ruk maar ja waar heb je dat niet in nederland

8.0
Luciana
24-08-2023
Gezellig

Ik vind mijn buurt heel gezellig, mooie, alles is in de buurt .

Buurt statistieken

Gegevens uit Stationsbuurt

Inwoners2.140
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Stationsbuurt

Woningvoorraad1.196
Gem. WOZ-waarde€ 556.000
Koopwoningen43%
Huurwoningen57%

Supermarkten

48 binnen 5 km

AH to go
Kennemerplein 14
291m
Aldi
Werfstraat 7
508m
Albert Heijn
Kruisstraat 10
569m

Scholen

104 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Kring
Basisonderwijs · 518 leerlingen
158m
Willem van Oranjeschool
Basisonderwijs · 191 leerlingen
339m
De Schelp
Speciaal onderwijs · 128 leerlingen
513m

Veelgestelde vragen

Over Phoenixstraat 1H, Haarlem

Welk energielabel heeft Phoenixstraat 1H?

De woning aan Phoenixstraat 1H in Haarlem heeft energielabel A++.

Is de prijs van €2.495.000 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs ligt fors boven de gemiddelde vraagprijs in de Stationsbuurt (€648.313) en ook boven de hoogste prijs in het huidige aanbod (€1.795.000). Het appartement is echter veel groter (253 m²) dan het buurtgemiddelde (110 m²) en is nieuwbouw met een zeer zuinig energielabel. Of de prijs reëel is, hangt af van hoe je deze unieke combinatie waardeert.