Appartement te huur: Piekstraat 287, Rotterdam
HurenRotterdamAppartementenPiekstraat 287

Piekstraat 287

Feijenoord, Rotterdam

€ 1.995 p.m.
Buurt Feijenoord, RotterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
SPAR express op 468m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Appartement in Feijenoord

Dit appartement uit 2020 in Feijenoord ademt moderne nieuwbouw. Met energielabel A++ is het een van de zuinigste woningen in de buurt. De huurprijs van €1.995 is marktconform voor een appartement van 80 m² in Rotterdam. Bekijk ook andere appartementen in Rotterdam.

Feijenoord

Feijenoord is een levendige, dichtbevolkte buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Zwerfafval, geluidsoverlast, hangjongeren, drukte, onhygiënisch, onveilig." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge gezinnen. Meer over de buurt Feijenoord.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR express om de hoek (468 m) of de Albert Heijn twee straten verder (632 m). Basisscholen zoals De Nieuwe Haven en Agnes zijn op loopafstand. De gemeente Rotterdam biedt een breed scala aan stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.995 p.m.
Prijs per m²€ 25 p.m.
Woonoppervlakte80m²
Perceeloppervlakte943m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA++
BuurtFeijenoord
WijkFeijenoord
GemeenteRotterdam

Locatie

Piekstraat 287, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 2 bewoners

10
jan dirk
24-03-2026
mooi

ed432f34g

3.4
Kiymet
19-01-2026
Slecht

Zwerfafval Geluidsoverlast Hangjongeren D rukte Onhygienisch Onveilig

Buurt statistieken

Gegevens uit Feijenoord

Inwoners7.820
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Feijenoord

Woningvoorraad3.312
Gem. WOZ-waarde€ 255.000
Koopwoningen11%
Huurwoningen89%

Supermarkten

97 binnen 5 km

SPAR express
Korte Stadionweg 111
468m
Albert Heijn
Laan op Zuid 1190
632m
Lidl
Vuurplaat 340
665m

Scholen

209 binnen 5 km

De Nieuwe Haven
Basisonderwijs · 213 leerlingen
544m
Agnes
Basisonderwijs · 312 leerlingen
566m
Basisschool de Wissel voor Interconfessioneel Basisonderwijs
Basisonderwijs · 354 leerlingen
598m

Veelgestelde vragen

Over Piekstraat 287, Rotterdam

Welk energielabel heeft Piekstraat 287?

De woning aan Piekstraat 287 in Rotterdam heeft energielabel A++.

Is €1.995 een eerlijke prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.995 ligt onder de gemiddelde huurprijs in Feijenoord (€2.184) en de mediaan (€2.250). Voor een modern appartement van 80 m² met energielabel A++ is dat scherp geprijsd. De prijs per m² (€24,94) is ook lager dan het buurtgemiddelde van €25,01.

Hoe zit het met de veiligheid in Feijenoord?

In de buurt zijn 354 misdrijven geregistreerd, wat relatief hoog is voor een stedelijk gebied. Een bewoner noemt de buurt "onveilig" en klaagt over zwerfafval en hangjongeren. Het is goed om zelf een indruk te krijgen door een keer langs te gaan.

Wat is de stedelijkheidsgraad van Feijenoord?

Feijenoord is zeer sterk stedelijk (mate van stedelijkheid 1) met een omgevingsadressendichtheid van 4.080 adressen per km². Dat betekent veel voorzieningen op korte afstand, maar ook drukte en geluidsoverlast.

Zijn er basisscholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde zijn De Nieuwe Haven (544 m), Agnes (566 m) en Basisschool de Wissel (598 m). Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij (0,4 km).

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 1,1 km afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Dat is handig voor reizen naar andere delen van Rotterdam of verder.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A++, het zuinigste label. Dat betekent lage energiekosten en een duurzame woning. In de buurt hebben de meeste woningen een lager label, dus dit appartement steekt er gunstig bovenuit.

Huispedia
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.