Appartement te huur: Oranjeboomstraat 4C, Rotterdam
HurenRotterdamAppartementenOranjeboomstraat 4C

Oranjeboomstraat 4C

Feijenoord, Rotterdam

€ 1.900 p.m.
Buurt Feijenoord, RotterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Jumbo op 258m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een modern appartement in Feijenoord

Dit appartement uit 2022 met energielabel A++ is een voorbeeld van hedendaags wonen. Met 78 vierkante meter woonoppervlak biedt het een comfortabele basis in een levendige Rotterdamse buurt. De huurprijs van €1.900 is scherp, want die ligt 13% onder het buurtgemiddelde. Benieuwd naar andere appartementen in Rotterdam?

Feijenoord: een buurt in beweging

Feijenoord is een stedelijke buurt met een hoge bevolkingsdichtheid. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Zwerfafval, geluidsoverlast, hangjongeren, drukte, onhygiënisch, onveilig." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2. Meer over de buurt Feijenoord?

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo (om de hoek), Aldi (twee straten verder) en SPAR (vijf minuten lopen). Basisscholen zoals Agnes en De Nieuwe Haven zijn op loopafstand. Het treinstation is tien minuten lopen. De gemeente Rotterdam biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Aangeboden door

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Rotterdam Apartments Real Estate aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.900 p.m.
Prijs per m²€ 24 p.m.
Woonoppervlakte78m²
Perceeloppervlakte1218m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA++
BuurtFeijenoord
WijkFeijenoord
GemeenteRotterdam

Locatie

Oranjeboomstraat 4C, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 2 bewoners

10
jan dirk
24-03-2026
mooi

ed432f34g

3.4
Kiymet
19-01-2026
Slecht

Zwerfafval Geluidsoverlast Hangjongeren D rukte Onhygienisch Onveilig

Buurt statistieken

Gegevens uit Feijenoord

Inwoners7.820
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Feijenoord

Woningvoorraad3.312
Gem. WOZ-waarde€ 255.000
Koopwoningen11%
Huurwoningen89%

Supermarkten

100 binnen 5 km

Jumbo
Vijf Werelddelen 33
258m
Aldi
Maaskade 23a
322m
SPAR
van der Takstraat 56
371m

Scholen

218 binnen 5 km

Agnes
Basisonderwijs · 312 leerlingen
587m
De Nieuwe Haven
Basisonderwijs · 213 leerlingen
614m
De Pijler
Basisonderwijs · 570 leerlingen
694m

Veelgestelde vragen

Over Oranjeboomstraat 4C, Rotterdam

Welk energielabel heeft Oranjeboomstraat 4C?

De woning aan Oranjeboomstraat 4C in Rotterdam heeft energielabel A++.

Is €1.900 een eerlijke huurprijs voor dit appartement?

De huurprijs van €1.900 ligt 13% onder het gemiddelde van €2.184 voor huurwoningen in de buurt. De mediaanprijs is €2.250. Daarmee is dit appartement aan de scherpe kant geprijsd voor de buurt.

Hoe is de buurt Feijenoord om in te wonen?

Feijenoord is een zeer stedelijke buurt met een hoge omgevingsadressendichtheid. Er zijn veel voorzieningen in de buurt, zoals supermarkten en scholen. Een bewoner noemt echter ook overlast van zwerfafval, geluid en hangjongeren.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A++, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit komt doordat het een nieuwbouwappartement uit 2022 betreft. Je kunt daardoor lagere stookkosten verwachten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Agnes (587 meter), De Nieuwe Haven (614 meter) en De Pijler (694 meter). Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het treinstation ligt op 1,1 kilometer afstand, ongeveer tien minuten lopen. Daarnaast zijn er bus- en tramhaltes in de omgeving, al worden specifieke lijnen niet genoemd.

Wat is de oppervlakte van het appartement?

Het appartement heeft een woonoppervlak van 78 vierkante meter. Dat is iets kleiner dan het gemiddelde van 90 m² voor huurwoningen in de buurt.

Is er een park of groen in de buurt?

Ja, het dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op 300 meter afstand, dus om de hoek. Dat is fijn voor een wandeling of om even tot rust te komen.

Rotterdam Apartments Real Estate
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar