Appartement te huur: Plantage Lepellaan 8, Amsterdam
HurenAmsterdamAppartementenPlantage Lepellaan 8

Plantage Lepellaan 8

Plantage, Amsterdam

€ 3.065 p.m.
Buurt Plantage, AmsterdamBekijk buurt
Betaald reageren
Reageren op deze woning kost geld bij ikwilhuren.nu
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Plantage Lepellaan 8: een ruim appartement in een groene Amsterdamse buurt

Dit appartement aan de Plantage Lepellaan ademt rust en ruimte. Met 137 m² woonoppervlak is het een flinke woning, gebouwd in 2022 en voorzien van energielabel A+++. De huurprijs van €3.065 per maand is scherp geprijsd vergeleken met andere appartementen in Amsterdam.

De buurt: Plantage

Plantage is een groene, rustige buurt in Amsterdam, met veel monumentale panden en het nabijgelegen Artis. De buurt telt zo'n 2.520 inwoners, met een mix van eenpersoonshuishoudens (835) en huishoudens zonder kinderen (435). Het is een relatief stille plek in de stad, met een omgevingsadressendichtheid van 7.316 adressen per km². De buurt Plantage staat bekend om zijn parkachtige sfeer.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij de Albert Heijn om de hoek (397 m) of de SPAR express twee straten verder (629 m). Voor de kinderen zijn er scholen zoals de Dr. E. Boekmanschool (380 m) en het Metis Montessori Lyceum (368 m) vlakbij. Het park of plantsoen is op loopafstand (0,3 km). De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.065 p.m.
Prijs per m²€ 22 p.m.
Woonoppervlakte137m²
Perceeloppervlakte10263m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA+++
BuurtPlantage
WijkWeesperbuurt/Plantage
GemeenteAmsterdam

Locatie

Plantage Lepellaan 8, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Plantage

Inwoners2.520
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Plantage

Woningvoorraad1.414
Gem. WOZ-waarde€ 705.000
Koopwoningen36%
Huurwoningen63%

Supermarkten

152 binnen 5 km

Albert Heijn
Sarphatistraat 141K
397m
Albert Heijn
Sarphatistraat 670
597m
SPAR express
Sarphatistraat 225
629m

Scholen

200 binnen 5 km

Metis Montessori Lyceum . vwo . havo
Voortgezet onderwijs · 1031 leerlingen
368m
Dr. E. Boekmanschool
Basisonderwijs · 388 leerlingen
380m
OBS Aldoende
Basisonderwijs · 379 leerlingen
721m

Veelgestelde vragen

Over Plantage Lepellaan 8, Amsterdam

Welk energielabel heeft Plantage Lepellaan 8?

De woning aan Plantage Lepellaan 8 in Amsterdam heeft energielabel A+++.

Is de huurprijs van €3.065 marktconform voor deze buurt?

Ja, de huurprijs ligt 17% onder het buurtgemiddelde van €3.710. De mediaanprijs in de buurt is €3.150, dus deze woning zit daar net onder. Met 137 m² is het oppervlak 27% groter dan het gemiddelde in de buurt (108 m²), wat de prijs per m² (€22,37) relatief laag maakt.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in de buurt worden gemiddeld in 15 dagen verhuurd. Dat is vrij snel, dus als je interesse hebt, is het goed om snel te reageren. Er staan momenteel 10 huurwoningen in de buurt te huur.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A+++, het zuinigste label dat er is. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is en de stookkosten laag zullen zijn. Het is een nieuwbouwappartement uit 2022, dus goed geïsoleerd.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Albert Heijn op 397 m en SPAR express op 629 m. Ook zijn er scholen dichtbij, zoals de Dr. E. Boekmanschool (basisonderwijs) op 380 m en het Metis Montessori Lyceum (voortgezet onderwijs) op 368 m.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in de laatste meting 253 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een stedelijke buurt. De buurt heeft een rustig karakter en ligt nabij parken, wat bijdraagt aan een veilig gevoel.

Is er openbaar vervoer in de buurt?

Het treinstation ligt op 1,7 km afstand, ongeveer 20 minuten lopen.

ikwilhuren.nl
Geen mail gevondenBetaald
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website. Reageren via deze website kost geld.