Appartement te koop: Populierendreef 25, Voorburg
Verkocht onder voorbehoud
KopenLeidschendam-VoorburgAppartementenPopulierendreef 25

Populierendreef 25

Essesteijn / Dreven, Leidschendam-Voorburg

€ 249.000
Buurt Essesteijn / Dreven, VoorburgBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Hoogvliet op 480m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
31% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Voorburg

Dit appartement aan de Populierendreef 25 heeft een fijne, lichte uitstraling en voelt ruim aan met 58 m² woonoppervlak. Het is een woning uit 1974, dus met de stevige bouw van die tijd, maar met energielabel E, iets om rekening mee te houden. De vraagprijs van €249.000 is marktconform voor een appartement van deze omvang in deze omgeving. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs voor appartementen in Leidschendam-Voorburg ligt rond dit bedrag.

De buurt Essesteijn / Dreven

De buurt Essesteijn / Dreven is een rustige, groene wijk met veel oudere bewoners: bijna een derde is 65 jaar of ouder. Er wonen relatief veel eenpersoonshuishoudens, maar ook gezinnen met kinderen. De buurt heeft een dichtheid van 3313 adressen per km², wat het zeer stedelijk maakt, maar met een park of plantsoen op slechts 300 meter afstand is er genoeg groen om tot rust te komen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Hoogvliet, dat om de hoek ligt op 480 meter. Ook Albert Heijn en PLUS zijn op loopafstand, net iets verder. Voor kinderen is Basisschool Essesteijn twee straten verder (545 meter), en Kindcentrum Cascade is op tien minuten lopen. De gemeente Leidschendam-Voorburg biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een treinstation op tien minuten lopen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt deze woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Brix Makelaars - Voorburg op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 249.000
Prijs per m²€ 4.293
Woonoppervlakte58m²
Perceeloppervlakte10377m²
Bouwjaar1974
EnergielabelE
BuurtEssesteijn / Dreven
WijkEssesteijn
GemeenteLeidschendam-Voorburg

Locatie

Populierendreef 25, Voorburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Essesteijn / Dreven

Inwoners2.185
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

56 binnen 5 km

Hoogvliet
Klaverweide 84-90
480m
Hoogvliet
Het Kleine Loo 270
747m
Albert Heijn
Het Kleine Loo 342
824m

Scholen

30 binnen 5 km

Basisschool Essesteijn
Basisonderwijs · 454 leerlingen
545m
Kindcentrum Cascade
Basisonderwijs · 102 leerlingen
1008m
Veurs Voorburg
Voortgezet onderwijs · 417 leerlingen
1023m

Veelgestelde vragen

Over Populierendreef 25, Voorburg

Welk energielabel heeft Populierendreef 25?

De woning aan Populierendreef 25 in Voorburg heeft energielabel E.

Is €249.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €249.000 is marktconform voor een appartement van 58 m² in de buurt Essesteijn / Dreven. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Houd wel rekening met het energielabel E, wat invloed kan hebben op de maandlasten.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op 1,0 km van een treinstation, dus op tien minuten lopen. De buurt is zeer stedelijk met een hoge adressendichtheid, wat betekent dat voorzieningen zoals supermarkten en scholen dichtbij zijn.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement uit 1974 met een woonoppervlak van 58 m². Het energielabel is E, wat aangeeft dat het niet de meest zuinige woning is. De woning is geschikt voor eenpersoonshuishoudens of stellen, gezien de indeling en grootte.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool Essesteijn ligt op 545 meter, Kindcentrum Cascade op 1008 meter, en voor voortgezet onderwijs is Veurs Voorburg op 1023 meter. Ook zijn er andere basisscholen zoals De Vijverhof en De Margriet binnen 1,4 km.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 103 misdrijven geregistreerd, maar zonder verdere details over de aard of ernst is het lastig een oordeel te geven. De buurt heeft een gemengde bevolking en ligt in een rustige wijk met veel groen.

Wat is de sfeer in de buurt?

De buurt Essesteijn / Dreven is rustig en groen, met veel oudere bewoners en een mix van eenpersoonshuishoudens en gezinnen. Er is een park op 300 meter afstand, ideaal om te wandelen. De buurt is zeer stedelijk, maar voelt door het groen toch ruim aan.