Appartement te huur: Prins Hendrikkade 86A, Amsterdam
HurenAmsterdamAppartementenPrins Hendrikkade 86A

Prins Hendrikkade 86A

Kop Zeedijk, Amsterdam

€ 2.600 p.m.
Buurt Kop Zeedijk, AmsterdamBekijk buurt
AH to go op 146m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
49% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Dit appartement aan de Prins Hendrikkade in Amsterdam biedt een unieke kans om in het hart van de stad te wonen. Het is een karakteristiek appartement uit 1879 met een woonoppervlak van 70 m². De huurprijs van €2.600 per maand is marktconform voor een appartementen in Amsterdam van deze omvang en locatie.

Buurt Kop Zeedijk

De buurt Kop Zeedijk is een levendige en historische buurt. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een gemiddeld cijfer van 8,19. Een bewoner zegt: "Ik ben over het algemeen erg blij met mijn buurt, alle voorzieningen zijn in de buurt." Een ander noemt het "unbearably noisy and unbelievably beautiful" en waardeert de mooie uitzichten en koffietentjes. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge bewoners.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn om de hoek (op 368 meter) of een van de AH to go's. De St. Antoniusschool (basisonderwijs) ligt op 412 meter, en de Burght op 741 meter. Het treinstation is tien minuten lopen. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder ViaDaan en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.600 p.m.
Prijs per m²€ 37 p.m.
Woonoppervlakte70m²
Perceeloppervlakte210m²
Bouwjaar1879
EnergielabelD
BuurtKop Zeedijk
WijkBurgwallen-Oude Zijde
GemeenteAmsterdam

Locatie

Prins Hendrikkade 86A, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

7.9
Erwin
28-11-2023
Over het algemeen zeer tevreden

Ik ben over het algemeen erg blij met mijn buurt, alle voorzieningen zijn in de buurt, ik woon hier al jaren erg prettig. Minpunt is wel dat er vaak erg veel afval op straat ligt.

8.5
Mariia Khristosenko
16-07-2023
Unbearably noizy and unbelievably beautiful

Let's start with the most unpleasant aspect: in the evenings, it is unbearably noisy here. When you open the window in the living room during the summer evenings to let in some cool air, it is almost impossible to hear your interlocutor due to the street noise. Even in the bedroom, which overlooks the courtyard, you can hear the sounds of the street, including the crazy cries of tourists that can be heard until 5 a.m. In old buildings, it is forbidden to install new windows, and the old windows let in noise. Additionally, it often gets very, very dirty here, with mountains of garbage, especially in the mornings before the garbage truck has had time to pass. Apart from that, I really love this area. It's so beautiful here, and two of my favorite coffee shops in town are the Priesthood and the Old Church cafe. The proximity to the central station is very convenient, making it easy to travel. The most beautiful views of the city are always just around the corner.

Buurt statistieken

Gegevens uit Kop Zeedijk

Inwoners1.185
Mannen57%
Vrouwen43%

Woningmarkt

Gegevens uit Kop Zeedijk

Woningvoorraad772
Gem. WOZ-waarde€ 492.000
Koopwoningen20%
Huurwoningen80%

Supermarkten

147 binnen 5 km

AH to go
Stationsplein 7
146m
AH to go
Stationsplein 13A
152m
AH to go
De Ruijterkade 24
260m

Scholen

203 binnen 5 km

St. Antoniusschool
Basisonderwijs · 90 leerlingen
412m
de Burght
Basisonderwijs · 387 leerlingen
741m
De Witte Olifant
Basisonderwijs · 256 leerlingen
761m

Veelgestelde vragen

Over Prins Hendrikkade 86A, Amsterdam

Welk energielabel heeft Prins Hendrikkade 86A?

De woning aan Prins Hendrikkade 86A in Amsterdam heeft energielabel D.

Is €2.600 per maand een realistische huurprijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €2.600 is marktconform. In de buurt ligt de gemiddelde huurprijs voor beschikbare woningen rond de €3.100, met een gemiddelde prijs per m² van €32,07. Dit appartement is met €37,14 per m² iets duurder, maar de oppervlakte van 70 m² en de centrale ligging rechtvaardigen de prijs.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in deze buurt worden gemiddeld in 11 dagen verhuurd, wat aangeeft dat de markt snel is. Het is dus belangrijk om snel te reageren als je interesse hebt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning gemiddeld isoleert en je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een woning met label A of B.

Hoe is de geluidsoverlast in de buurt?

Uit buurtreviews blijkt dat het 's avonds erg lawaaierig kan zijn, vooral van toeristen en straatgeluiden. De oude ramen laten veel geluid door. Als je gevoelig bent voor geluid, is dit iets om rekening mee te houden.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt heeft alle voorzieningen op loopafstand. Er zijn meerdere supermarkten, waaronder Albert Heijn op 368 meter, en diverse scholen. Het treinstation is op 800 meter, en er zijn veel restaurants en cafés in de omgeving.

Hoe is de veiligheid in de buurt?

De buurt heeft een relatief hoog aantal misdrijven (525), maar dat is niet ongewoon voor een dichtbevolkt stadscentrum. Het is aan te raden om zelf een indruk te krijgen van de veiligheid door een bezoek te brengen.

ViaDaan
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
ViaDaan
viadaan.nl
Bekijk
ViaDaan
pararius.nl
Bekijk