Appartement te koop: Prinsegracht 77G, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenPrinsegracht 77G

Prinsegracht 77G

Kortenbos, Den Haag

€ 400.000
Buurt Kortenbos, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
SPAR express op 425m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het centrum van Den Haag

Dit appartement aan de Prinsegracht voelt licht en ruim, met 76 vierkante meter woonoppervlak. Het is gebouwd in 2003 en heeft energielabel B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. De woning staat te koop voor €400.000, een prijs die precies overeenkomt met de mediaan in de buurt. Het is een van de appartementen in Den Haag die nu beschikbaar zijn.

De buurt Kortenbos

Kortenbos is een levendige buurt in het centrum. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,13. Een bewoner zegt: "Goed en bereikbaar, af en toe wel parkeerproblemen maar dat is te verwachten voor het centrum. Verder een buurt met veel groen en over het algemeen communicatieve aardige buren." De buurt Kortenbos telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express om de hoek (425 meter) of Albert Heijn op 489 meter. Ook zijn er basisscholen zoals De Parachute en de Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer op loopafstand. De gemeente Den Haag biedt verder volop voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Regentes, NVM Makelaardij in onroerende zaken aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 400.000
Prijs per m²€ 5.263
Woonoppervlakte76m²
Perceeloppervlakte1329m²
Bouwjaar2003
EnergielabelB
BuurtKortenbos
WijkCentrum
GemeenteDen Haag

Locatie

Prinsegracht 77G, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
M
30-10-2023
Nette buurt

Goed en bereikbaar, af en toe wel pakeer problemen maar dat is te verwachten voor het centrum. Verder een buurt met veel groen en over het algemeen communicatieve aardige buren. Zeker aan te raden om hier te wonen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Kortenbos

Inwoners7.880
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Kortenbos

Woningvoorraad4.741
Gem. WOZ-waarde€ 317.000
Koopwoningen26%
Huurwoningen74%

Supermarkten

91 binnen 5 km

SPAR express
Laan 5-7
425m
Albert Heijn
Torenstraat 27
489m
Ekoplaza
Kerkplein 6a
513m

Scholen

14 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
2831m
Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
3487m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
3651m

Veelgestelde vragen

Over Prinsegracht 77G, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Prinsegracht 77G?

De woning aan Prinsegracht 77G in 'S-Gravenhage heeft energielabel B.

Is €400.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €400.000 is precies de mediaanprijs in de buurt Kortenbos. De gemiddelde prijs per vierkante meter in de buurt is €5.162, wat neerkomt op ongeveer €392.000 voor 76 m². De prijs is dus marktconform.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het appartement ligt in het centrum van Den Haag, met een treinstation op 2 kilometer afstand. De buurt is goed bereikbaar, al zijn er af en toe parkeerproblemen, zoals bewoners aangeven. De omgevingsadressendichtheid is hoog (8.439 adressen per km²), wat duidt op een zeer stedelijke omgeving.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. In de buurt heeft 35% van de koopwoningen label A en 12,5% label B. Label B is dus bovengemiddeld goed voor deze buurt.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn veel voorzieningen op loopafstand. Binnen 500 meter vind je meerdere supermarkten, zoals SPAR express en Albert Heijn. Ook zijn er basisscholen en kinderdagverblijven in de buurt. Het centrum van Den Haag is vlakbij.

Hoe is de veiligheid in Kortenbos?

In de buurt zijn in totaal 1.149 misdrijven geregistreerd, maar dit cijfer is niet per inwoner of per jaar gespecificeerd. Bewoners geven aan dat de buurt over het algemeen prettig is, met aardige buren en veel groen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in Kortenbos is 47 dagen. Dat is relatief kort, wat aangeeft dat er vraag is naar woningen in deze buurt.

De Regentes, NVM Makelaardij in onroerende zaken
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen