Appartement te huur: Prinses Beatrixlaan 11-101, 'S-Gravenhage
HurenDen HaagAppartementenPrinses Beatrixlaan 11-101

Prinses Beatrixlaan 11-101

Bezuidenhout-West, Den Haag

€ 1.400 p.m.
Buurt Bezuidenhout-West, 'S-GravenhageBekijk buurt
Albert Heijn op 223m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
43% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Rust en stadsleven in Bezuidenhout-West

Dit appartement aan de Prinses Beatrixlaan is een rustige plek in een levendige buurt. Het is gebouwd in 2019 en heeft 62 m² woonoppervlak. De huurprijs van €1.400 is scherp, want dat ligt 16% onder het gemiddelde van €1.676 in de buurt. Kijk ook naar andere appartementen in Den Haag voor vergelijkbare opties.

Buurt Bezuidenhout-West

Bezuidenhout-West is een stedelijke buurt met veel voorzieningen om de hoek. Een bewoner zegt: "Het is een begin een leuke buurt maar nu is het achteruit gegaan." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen tussen 25 en 45 jaar. Meer over de buurt Bezuidenhout-West lees je op de buurtpagina.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die twee straten verder zit. Ook een andere Albert Heijn is om de hoek. Voor schoolgaande kinderen is basisschool De Parachute tien minuten lopen, en het voortgezet onderwijs zoals Sint-Maartenscollege is op loopafstand. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder MVGM Wonen en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.400 p.m.
Prijs per m²€ 23 p.m.
Woonoppervlakte62m²
Perceeloppervlakte1181m²
Bouwjaar2019
BuurtBezuidenhout-West
WijkBezuidenhout
GemeenteDen Haag

Locatie

Prinses Beatrixlaan 11-101, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.5
Kitty Franse
31-07-2025
Het is een begin ern leuke buurt maar nu is het achteruit gegaan

Mijn portiek is een gezellig portiek Ik zou willen dat het heel die straat zo was !! !! Ik zou willen dat er meer gelet op de vuilnisbakken die gooien maar hun troep bij de vuilnisbakken Ik niet en de buren ook niet Maar de rest wel Onse buren gaan altijd de gemeente bellen voor groot vuil Ik zou willen dat er het meeste aan gedaan wordt

Buurt statistieken

Gegevens uit Bezuidenhout-West

Inwoners5.035
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Bezuidenhout-West

Woningvoorraad3.027
Gem. WOZ-waarde€ 295.000
Koopwoningen13%
Huurwoningen87%

Supermarkten

83 binnen 5 km

Albert Heijn
Prinses Beatrixlaan 590
223m
Albert Heijn
Theresiastraat 75
439m
Albert Heijn
Koningin Julianaplein 63
634m

Scholen

25 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
1068m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
1736m
Corbulo Tech & Design College
Voortgezet onderwijs · 285 leerlingen
1788m

Veelgestelde vragen

Over Prinses Beatrixlaan 11-101, 'S-Gravenhage

Is €1.400 een eerlijke prijs voor dit appartement?

Ja, de huurprijs van €1.400 is scherp. Het gemiddelde in de buurt Bezuidenhout-West ligt op €1.676, dus je betaalt 16% minder. De woning is 62 m², wat neerkomt op €22,58 per m², terwijl het buurtgemiddelde €20,79 per m² is. De prijs is dus marktconform.

Hoe is de buurt Bezuidenhout-West?

Bezuidenhout-West is een zeer stedelijke buurt met veel voorzieningen. Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen. Een bewoner geeft de buurt een 6,5 en zegt dat het een leuke buurt is, maar dat het achteruit is gegaan. Er zijn voldoende supermarkten en scholen in de buurt.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere Albert Heijn-supermarkten dichtbij. De dichtstbijzijnde is op 223 meter, dus om de hoek. Ook andere Albert Heijn-filialen zijn op loopafstand, zoals op 439 meter en 634 meter.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het treinstation is op 1,1 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. De buurt heeft een hoge omgevingsadressendichtheid, wat betekent dat er veel voorzieningen en haltes in de buurt zijn.

Is de woning energiezuinig?

Dat betekent lagere stookkosten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn verschillende scholen op loopafstand. Basisschool De Parachute is op 1 km, en voortgezet onderwijs zoals Sint-Maartenscollege en Gymnasium Novum zijn op ongeveer 1,7 km.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 556 misdrijven geregistreerd, maar dat getal zegt niet alles over de veiligheid. De buurt heeft een gemiddelde beoordeling van 6,5 van bewoners.

MVGM Wonen
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen