Appartement te huur: Prinses Beatrixlaan 9-98, 'S-Gravenhage
HurenDen HaagAppartementenPrinses Beatrixlaan 9-98

Prinses Beatrixlaan 9-98

Bezuidenhout-West, Den Haag

€ 1.600 p.m.
Buurt Bezuidenhout-West, 'S-GravenhageBekijk buurt
Albert Heijn op 192m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
43% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een modern appartement in Bezuidenhout-West

Dit appartement aan de Prinses Beatrixlaan straalt moderne luxe uit. Het is gebouwd in 2019 en heeft een woonoppervlak van 86 m². De huurprijs van €1.600 per maand is marktconform voor een woning van dit formaat in deze buurt. Het aanbod van appartementen in Den Haag laat zien dat dit een goede optie is.

De buurt Bezuidenhout-West

Bezuidenhout-West is een levendige wijk met veel voorzieningen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Het is een begin een leuke buurt maar nu is het achteruit gegaan." De buurt heeft een gemengde bevolking, met veel jonge mensen en eenpersoonshuishoudens. De buurt Bezuidenhout-West biedt een stedelijke omgeving met alles binnen handbereik.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Albert Heijn om de hoek (op 192 meter). Voor de kinderen is basisschool De Parachute op tien minuten lopen. Ook het voortgezet onderwijs is dichtbij, met scholen zoals het Sint-Maartenscollege. De gemeente Den Haag biedt een uitgebreid netwerk van voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder MVGM Wonen en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.600 p.m.
Prijs per m²€ 19 p.m.
Woonoppervlakte86m²
Perceeloppervlakte1495m²
Bouwjaar2019
BuurtBezuidenhout-West
WijkBezuidenhout
GemeenteDen Haag

Locatie

Prinses Beatrixlaan 9-98, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.5
Kitty Franse
31-07-2025
Het is een begin ern leuke buurt maar nu is het achteruit gegaan

Mijn portiek is een gezellig portiek Ik zou willen dat het heel die straat zo was !! !! Ik zou willen dat er meer gelet op de vuilnisbakken die gooien maar hun troep bij de vuilnisbakken Ik niet en de buren ook niet Maar de rest wel Onse buren gaan altijd de gemeente bellen voor groot vuil Ik zou willen dat er het meeste aan gedaan wordt

Buurt statistieken

Gegevens uit Bezuidenhout-West

Inwoners5.035
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Bezuidenhout-West

Woningvoorraad3.027
Gem. WOZ-waarde€ 295.000
Koopwoningen13%
Huurwoningen87%

Supermarkten

85 binnen 5 km

Albert Heijn
Prinses Beatrixlaan 590
192m
Albert Heijn
Theresiastraat 75
436m
Albert Heijn
Koningin Julianaplein 63
670m

Scholen

27 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
1049m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
1704m
Corbulo Tech & Design College
Voortgezet onderwijs · 285 leerlingen
1750m

Veelgestelde vragen

Over Prinses Beatrixlaan 9-98, 'S-Gravenhage

Is €1.600 per maand een eerlijke prijs voor dit appartement?

De huurprijs van €1.600 ligt iets boven de mediaanprijs van €1.550 in de buurt, maar is lager dan het gemiddelde van €1.676. Met 86 m² woonoppervlak en een moderne bouw uit 2019 is de prijs marktconform. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €20,79, wat neerkomt op €1.788 voor dit formaat, dus je betaalt relatief gunstig.

Hoe is de buurt Bezuidenhout-West om in te wonen?

Bezuidenhout-West is een stedelijke buurt met veel voorzieningen. Er wonen veel jonge mensen en eenpersoonshuishoudens. Een bewoner noemt het een leuke buurt, maar merkt op dat het achteruit is gegaan. De buurt heeft een hoge bevolkingsdichtheid en er zijn veel winkels, scholen en parken in de buurt.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde Albert Heijn is op 192 meter, om de hoek. Ook zijn er basisscholen zoals De Parachute op 1 km en voortgezet onderwijs zoals het Sint-Maartenscollege op 1,7 km. Voor dagelijkse boodschappen en school hoef je niet ver.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het treinstation ligt op 1,1 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Daarmee ben je snel in het centrum van Den Haag of andere steden.

Wat is de sfeer in de straat?

De straat heeft een moderne uitstraling met een appartementencomplex uit 2019. Een bewoner zegt dat het portiek gezellig is, maar dat er problemen zijn met vuilnisbakken. Over het algemeen is het een rustige, stedelijke omgeving met veel voorzieningen dichtbij.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, het dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op 0,5 km, dus vijf minuten lopen. Dat is fijn voor een wandeling of om te ontspannen. De buurt heeft voldoende groen, al is het niet uitgestrekt.

Hoe veilig is Bezuidenhout-West?

In de buurt zijn in totaal 556 misdrijven geregistreerd, maar dat cijfer zegt niet alles over de veiligheid per straat. Een bewoner merkt op dat er overlast is van vuilnis, maar dat de eigen portiek gezellig is.