Appartement te koop: Rederserf 6, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen HaagAppartementenRederserf 6

Rederserf 6

Scheveningen Badplaats, Den Haag

€ 485.000
Buurt Scheveningen Badplaats, 'S-GravenhageBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rederserf 6: een appartement met zeelucht

Dit appartement aan het Rederserf in Scheveningen Badplaats ademt de sfeer van de kust. Met 88 m² woonoppervlak en energielabel D is het een woning met karakter. De vraagprijs van €485.000 ligt boven het buurtgemiddelde, maar dat past bij de ligging. Vergelijk het met andere appartementen in Den Haag.

De buurt: Scheveningen Badplaats

Scheveningen Badplaats is een levendige buurt waar toerisme en dorpsgevoel samenkomen. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners een 8,31. Een bewoner zegt: "Heerlijk wonen" maar merkt op dat "mensen hun vuil laten slingeren". Een ander: "Het is heel mooi maar moeilijk te parkeren hier." De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. CBS-cijfers laten een doorsnee inkomen zien. Lees meer over de buurt Scheveningen Badplaats.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn, om de hoek op 574 meter. Voor de kinderen is er basisonderwijs op loopafstand, zoals de Kievietschool (5,7 km) of Bloemcampschool (5,7 km). Twee straten verder vind je een park of plantsoen. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Claassen & Partners Makelaars B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 januari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 485.000
Prijs per m²€ 5.511
Woonoppervlakte88m²
Perceeloppervlakte17491m²
Bouwjaar1977
EnergielabelD
BuurtScheveningen Badplaats
WijkScheveningen
GemeenteDen Haag

Locatie

Rederserf 6, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

7.4
Sofie
11-10-2025
Heerlijk wonen

Jammer genoeg laten mensen hun vuil slingeren. Verder is toerisme groot maar bezoekers zijn meestal wel in voor een praatje. Net achter toeristische kust is ‘het dorp’. Gezellig met kleine winkeltjes. De Keizerstraat zou best beter aangegeven kunnen worden. Er is veel leegstand, het zou een gezellige straat kunnen zijn als de prijzen van het vastgoed niet zo hoog zouden zijn. Ik ga voor een gezelligere Keizerstraat die niet te toeristisch is maar wel aansluit bij een toeristengedeelte…

8.9
Julius
16-02-2025
Het is heel mooi maar moeilijk te parkeren hier

Ik vind het hier heel gezellig en leuk om te wonen

8.6
Hassan
15-06-2024
Nou het is een erg leuke buurt met leuke mensen, je hebt veel dingen bereikbaar zoals bussen en trams

Mijn ervaring tot nu toe met de buurt is erg goed, ik heb nooit last gekregen of gehad van iets

Buurt statistieken

Gegevens uit Scheveningen Badplaats

Inwoners5.675
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Scheveningen Badplaats

Woningvoorraad3.320
Gem. WOZ-waarde€ 406.000
Koopwoningen57%
Huurwoningen42%

Supermarkten

42 binnen 5 km

Albert Heijn
Amsterdamsestraat 9
574m
Albert Heijn
Keizerstraat 342
860m
Hoogvliet
Badhuisstraat 401
1002m

Veelgestelde vragen

Over Rederserf 6, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Rederserf 6?

De woning aan Rederserf 6 in 'S-Gravenhage heeft energielabel D.

Is €485.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €485.000 ligt 15% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€420.353). De mediaanprijs in Scheveningen Badplaats is €365.000, maar verkochte woningen gingen gemiddeld voor €521.625 weg. Het appartement is 88 m², wat groter is dan het buurtgemiddelde van 76 m². De prijs per m² (€5.511) ligt iets onder het buurtgemiddelde van €5.664.

Hoe is het wonen in Scheveningen Badplaats?

Bewoners geven de buurt een 8,31. Ze waarderen de gezelligheid en de nabijheid van de kust, maar noemen ook parkeerproblemen en zwerfvuil. De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Het is een toeristische plek, maar achter de kust vind je een dorpsachtig karakter met kleine winkels.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dat is gemiddeld voor een appartement uit 1977. In de buurt heeft 32,4% van de woningen label D of lager. Label D betekent dat de woning niet heel zuinig is, maar ook niet extreem onzuinig. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een label A of B.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand vind je Albert Heijn op 574 meter en nog een Albert Heijn op 860 meter. Ook Hoogvliet (1 km) en Aldi (1,3 km) zijn bereikbaar. Scholen liggen verder weg: de dichtstbijzijnde basisschool is de Kievietschool op 5,7 km. Voortgezet onderwijs is op 6,7 km.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5 km afstand. Bussen en trams zijn wel in de buurt, zoals bewoners aangeven. De exacte lijnen worden niet genoemd, maar de buurt is goed ontsloten.

Wat is de staat van de woning?

Het appartement is gebouwd in 1977 en heeft energielabel D. De oppervlakte is 88 m². Details over de indeling, zoals aantal kamers, zijn niet bekend. Het is aan te raden om een bezichtiging te plannen voor een goed beeld.