Appartement te koop: Rietgors 5, Oude Pekela
KopenPekelaAppartementenRietgors 5

Rietgors 5

Oude Pekela, Pekela

€ 449.500
Buurt Oude Pekela, Oude PekelaBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 171m²
14% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Oude Pekela

Dit appartement aan de Rietgors 5 in Oude Pekela is een verrassing: met 171 m² woonoppervlak biedt het de ruimte van een eengezinswoning, maar dan in een appartement. Het bouwjaar 1996 en energielabel A zorgen voor een moderne, zuinige basis. De vraagprijs van €449.500 ligt aan de hoge kant, zeker vergeleken met het gemiddelde in de buurt. Kijk je naar andere appartementen in Pekela, dan valt op dat dit een van de duurdere opties is.

De buurt Oude Pekela

Oude Pekela is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,51. Een bewoner zegt: "Mijn ervaring is dat het erg rustig is in de buurt en altijd wel gezellig met alle buren." De buurt heeft een mix van leeftijden, met iets meer 45-plussers. De buurt Oude Pekela is niet heel stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 661.

Leven in de straat

In de ochtend loop je in een paar minuten naar de bakker of de Aldi om de hoek. Voor de dagelijkse boodschappen zijn er meerdere supermarkten, zoals Jumbo op 839 meter. Kinderen kunnen naar de basisschool CBS de 7-Sprong of de Sint Willibrordusschool, beide op loopafstand. De gemeente Pekela biedt verder voorzieningen zoals een park op 600 meter en een restaurant op 800 meter.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ommeland Makelaardij en Assurantiën aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 449.500
Prijs per m²€ 2.629
Woonoppervlakte171m²
Perceeloppervlakte425m²
Bouwjaar1996
EnergielabelA
BuurtOude Pekela
WijkWijk 00
GemeentePekela

Locatie

Rietgors 5, Oude Pekela

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.6
Kess vlietstra
04-01-2026
Een rustige mooie buurt

Mijn ervaring is dat het erg rustig is in de buurt en altijd wel gezellig met alle buren. Er zijn veel jongeren in de buurt en er zit ook een middelbare school. Het is vrij schoon, alles is dichtbij en bereikbaar met ov, auto of fiets. De natuur is ook erg mooi en je hebt hier een mooi bos zitten.

7.4
Wasdom
16-10-2023
Mij

Mijn ervaring na die jaren dat ik in oude Pekela hèb gewoont lijkt mij super leuk

Buurt statistieken

Gegevens uit Oude Pekela

Inwoners7.690
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Oude Pekela

Woningvoorraad3.647
Gem. WOZ-waarde€ 183.000
Koopwoningen59%
Huurwoningen41%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Aldi
De Helling 57
729m
Jumbo
De Helling 16
839m
Poiesz
Albatrosstraat B56
3124m

Scholen

9 binnen 5 km

Dollard College Pekela
Voortgezet onderwijs · 270 leerlingen
710m
CBS de 7-Sprong
Basisonderwijs · 112 leerlingen
722m
Sint Willibrordusschool
Basisonderwijs · 170 leerlingen
722m

Veelgestelde vragen

Over Rietgors 5, Oude Pekela

Welk energielabel heeft Rietgors 5?

De woning aan Rietgors 5 in Oude Pekela heeft energielabel A.

Is de prijs van €449.500 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €449.500 ligt 37% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€327.143). De woning is met 171 m² wel groter dan het gemiddelde (150 m²) en heeft energielabel A, wat de hogere prijs deels verklaart. Of het reëel is, hangt af van hoe je de extra ruimte en het lage energieverbruik waardeert.