Appartement te koop: Rouboslaan 86, Voorschoten
KopenVoorschotenAppartementenRouboslaan 86

Rouboslaan 86

Boschgeest, Voorschoten

€ 849.000
Buurt Boschgeest, VoorschotenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 147m²
147m² woonoppervlakte
SPAR express op 412m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan de Rouboslaan in Voorschoten ademt rust en ruimte. Met 147 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele woning. De prijs van €849.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van appartementen in Voorschoten.

Boschgeest: een groene, rustige buurt

De buurt Boschgeest is groen en rustig, met veel voorzieningen op loopafstand. Een bewoner zegt: "mijn ervaring is goed omdat er veel voorzieningen in de buurt zijn en er veel is te doen in de buurt alles is heel makkelijk bereikbaar en je kan ook lekker uit eten en in het park wandelen of naar de kinderboerderij gaan er zijn ook aardige mensen." De beoordeling is gebaseerd op één review. In de buurt Boschgeest wonen vooral ouderen en gezinnen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express om de hoek (412 meter) of Hoogvliet op vijf minuten lopen (553 meter). Ook Dirk, Aldi en Albert Heijn zijn binnen tien minuten te bereiken. Basisscholen zijn er genoeg: Rooms Katholieke Basisschool De Regenboog ligt twee straten verder (180 meter) en Gevers Deynootschool op tien minuten lopen (771 meter). De gemeente Voorschoten biedt verder een treinstation op 1,8 kilometer afstand.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaarskantoor van Stralen.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 849.000
Prijs per m²€ 5.776
Woonoppervlakte147m²
Perceeloppervlakte13350m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA
BuurtBoschgeest
WijkWijk 00
GemeenteVoorschoten

Locatie

Rouboslaan 86, Voorschoten

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.8
eefje
11-10-2024
mijn ervaring is goed

mijn ervaring is goed omdat er veel voorzieningen in de buurt zijn en er veel is te doen in de buurt alles is heel makkelijk bereikbaar en je kan ook lekker uit eten en in het park wandelen of naar de kinderboerderij gaan er zijn ook aardige mensen

Buurt statistieken

Gegevens uit Boschgeest

Inwoners1.615
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

25 binnen 5 km

SPAR express
Wijngaardenlaan 100
412m
Hoogvliet
Veurseweg 18
553m
Dirk
Koningin Julianalaan 4
685m

Scholen

46 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 319 leerlingen
180m
Gevers Deynootschool
Basisonderwijs · 194 leerlingen
771m
Nutsbasisschool Voorschoten
Basisonderwijs · 230 leerlingen
1078m

Veelgestelde vragen

Over Rouboslaan 86, Voorschoten

Welk energielabel heeft Rouboslaan 86?

De woning aan Rouboslaan 86 in Voorschoten heeft energielabel A.

Is €849.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €849.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Voorschoten. Het appartement is met 147 m² en energielabel A wel ruim en zuinig. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en ligging. Vergelijkbare woningen in de buurt kunnen een indicatie geven.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt met goede bereikbaarheid. Het treinstation van Voorschoten is op 1,8 kilometer afstand, dus op loop- of fietsafstand. Ook zijn er diverse supermarkten en scholen in de buurt, zoals SPAR express op 400 meter en een basisschool op 180 meter.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit label duidt op goede isolatie en een efficiënte verwarming. De stookkosten zullen naar verwachting laag zijn, al zijn exacte bedragen afhankelijk van gebruik en tarieven.

Zijn er voorzieningen zoals parken of restaurants in de buurt?

Ja, er is een park of plantsoen op 300 meter afstand, ideaal om te wandelen. Ook zijn er restaurants op 800 meter. Een bewoner noemt dat je er "lekker uit eten" kunt en naar de kinderboerderij kunt gaan.

Hoeveel kamers heeft dit appartement?

Het appartement heeft 147 m² woonoppervlak, wat ruimte biedt voor meerdere kamers. Voor exacte indeling kun je de plattegrond bij de makelaar opvragen.

Is er een tuin of balkon bij deze woning?

In de beschikbare gegevens wordt geen tuin, balkon of terras genoemd. Het is een appartement, dus mogelijk is er een balkon of gemeenschappelijke buitenruimte. Neem contact op met de makelaar voor details.