Appartement te huur: Schinkelkade 45H, Amsterdam
HurenAmsterdamAppartementenSchinkelkade 45H

Schinkelkade 45H

Schinkelbuurt-Noord, Amsterdam

€ 2.600 p.m.
Buurt Schinkelbuurt-Noord, AmsterdamBekijk buurt
Albert Heijn op 81m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
49% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een rustig appartement in de Schinkelbuurt-Noord

Dit appartement aan de Schinkelkade 45H in Amsterdam ademt de sfeer van een klassieke Amsterdamse buurt. Met 51 m² woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. Het bouwjaar 1916 geeft het karakter van een oudere woning, maar de huurprijs van €2.600 per maand is marktconform voor de buurt. Ter vergelijking: de gemiddelde huurprijs voor appartementen in Amsterdam ligt rond de €2.750.

De buurt Schinkelbuurt-Noord

De buurt Schinkelbuurt-Noord is een levendige wijk met veel jonge bewoners: de grootste leeftijdsgroep is 25 tot 45 jaar. Het is een dichtbevolkte buurt met een hoge omgevingsadressendichtheid. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze specifieke straat, maar de buurt staat bekend om zijn stedelijke karakter.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen hoef je niet ver: Albert Heijn zit om de hoek op 81 meter, en Dirk op 95 meter. Ook zijn er diverse scholen in de buurt, zoals de Oecumenische basisschool Nautilus op 622 meter en het Montessori Lyceum Oostpoort op 436 meter. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen binnen handbereik.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hausing aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.600 p.m.
Prijs per m²€ 51 p.m.
Woonoppervlakte51m²
Perceeloppervlakte163m²
Bouwjaar1916
BuurtSchinkelbuurt-Noord
WijkSchinkelbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Schinkelkade 45H, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Schinkelbuurt-Noord

Inwoners2.475
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Schinkelbuurt-Noord

Woningvoorraad1.487
Gem. WOZ-waarde€ 561.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen68%

Supermarkten

146 binnen 5 km

Albert Heijn
Zeilstraat 47H
81m
Dirk
Sloterkade 110-127
95m
Albert Heijn
Amstelveenseweg 186
214m

Scholen

189 binnen 5 km

Montessori Lyceum Oostpoort ISK C. Krusemanstraat
Voortgezet onderwijs · 195 leerlingen
436m
SBO Tobiasschool
Speciaal onderwijs · 62 leerlingen
464m
Tobiasschool VMBO (Tussenvoorziening)
Voortgezet onderwijs · 193 leerlingen
487m

Veelgestelde vragen

Over Schinkelkade 45H, Amsterdam

Is €2.600 per maand een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €2.600 ligt iets onder het gemiddelde van €2.750 voor huurwoningen in de Schinkelbuurt-Noord. De mediaanprijs is ook €2.750, dus deze woning is aan de scherpe kant geprijsd. Houd er rekening mee dat het woonoppervlak met 51 m² kleiner is dan het buurtgemiddelde van 107 m².

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in de Schinkelbuurt-Noord worden gemiddeld in 15 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, wat aangeeft dat de vraag naar huurwoningen in deze buurt hoog is.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de Schinkelbuurt-Noord?

De buurt heeft de hoogste stedelijkheidsgraad (1) met een omgevingsadressendichtheid van 8.205 adressen per km². Dat betekent dat het een zeer stedelijke omgeving is met veel voorzieningen en levendigheid.