Appartement te koop: Schiplaan 2T, Ijmuiden
KopenVelsenAppartementenSchiplaan 2T

Schiplaan 2T

Kruisbergbuurt, Velsen

€ 399.995
Buurt Kruisbergbuurt, IjmuidenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Aldi op 75m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
31% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan de Schiplaan in IJmuiden voelt meteen ruim en licht. Het is gebouwd in 2002 en heeft energielabel A, dus je kunt er zuinig wonen. Met 107 vierkante meter woonoppervlak is er genoeg plek voor een gezin of voor wie graag ruimte heeft. De vraagprijs van €399.995 is marktconform voor een appartement van deze omvang in Velsen. Bekijk ook andere appartementen in Velsen voor een idee van het aanbod.

De Kruisbergbuurt: rustig en groen

De Kruisbergbuurt is een rustige woonwijk met veel groen. Er wonen relatief veel ouderen en alleenstaanden, maar ook gezinnen. De buurt heeft een gemoedelijke sfeer. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonerservaring gedeeld. De buurt Kruisbergbuurt biedt een prettige leefomgeving.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen hoef je niet ver. De Aldi ligt op 75 meter, dus naast de deur. Ook de Dekamarkt is om de hoek, op 101 meter. Voor de kinderen zijn er meerdere scholen in de buurt: basisschool De Zefier op vijf minuten lopen en Kindcentrum De Pleiaden op nog geen tien minuten. De gemeente Velsen heeft een compleet voorzieningenniveau.

Aangeboden door DR Makelaardij

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via DR Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 399.995
Prijs per m²€ 3.738
Woonoppervlakte107m²
Perceeloppervlakte8500m²
Bouwjaar2002
EnergielabelA
BuurtKruisbergbuurt
WijkZee- en Duinwijk
GemeenteVelsen

Locatie

Schiplaan 2T, Ijmuiden

Buurt statistieken

Gegevens uit Kruisbergbuurt

Inwoners1.580
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Aldi
Zeewijkplein 111
75m
Dekamarkt
Zeewijkplein 1
101m
Lidl
Canopusplein 3
413m

Scholen

29 binnen 5 km

De Zefier
Basisonderwijs · 246 leerlingen
465m
Tender College Praktijkonderwijs
Voortgezet onderwijs · 146 leerlingen
503m
Kindcentrum De Pleiaden
Basisonderwijs · 269 leerlingen
513m

Veelgestelde vragen

Over Schiplaan 2T, Ijmuiden

Welk energielabel heeft Schiplaan 2T?

De woning aan Schiplaan 2T in Ijmuiden heeft energielabel A.

Is €399.995 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €399.995 is marktconform voor een appartement van 107 m² met energielabel A in IJmuiden. Het bouwjaar 2002 en het energielabel A maken het een zuinige woning. Vergelijkbare appartementen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar deze prijs past bij de kenmerken van deze woning.

Hoe is de buurt Kruisbergbuurt om in te wonen?

De Kruisbergbuurt is een rustige, groene wijk met veel ouderen en alleenstaanden. Er zijn 1.580 inwoners en de gemiddelde huishoudensgrootte is 1,9. De buurt heeft een matige stedelijkheid (omgevingsadressendichtheid 1.375), wat betekent dat het niet te druk is. Er zijn voldoende voorzieningen in de buurt.

Welke supermarkten zitten er in de buurt?

De Aldi ligt op 75 meter afstand, dus praktisch naast de deur. Ook de Dekamarkt is dichtbij, op 101 meter. Verder is er een Lidl op 413 meter. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver te reizen.

Zijn er scholen in de omgeving?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Zefier ligt op 465 meter, Kindcentrum De Pleiaden op 513 meter. Voor voortgezet onderwijs zijn Tender College Praktijkonderwijs (503 meter) en Tendercollege VMBO-LWOO (547 meter) in de buurt.

Hoe is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit komt door het bouwjaar 2002 en goede isolatie. Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij woningen met een lager label. Het is een duurzame keuze.

Is er een treinstation in de buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,6 kilometer afstand. Dat is niet direct om de hoek, maar met de fiets of auto goed te bereiken. Voor dagelijks woon-werkverkeer is het handig om rekening te houden met deze afstand.