Appartement te koop: Schlegelstraat 72, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen HaagAppartementenSchlegelstraat 72

Schlegelstraat 72

Laakkwartier-Oost, Den Haag

€ 269.500
Buurt Laakkwartier-Oost, 'S-GravenhageBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Albert Heijn op 358m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
38% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Laakkwartier-Oost

Dit appartement uit 1923 heeft een oppervlakte van 71 m² en ademt de sfeer van een klassieke Haagse volkswijk. De woning is gelegen in een rustige straat, waar je nog de ruimte hebt om te ademen. Met een energielabel E is het goed om te weten dat er nog stappen te zetten zijn op het gebied van isolatie. De vraagprijs van €269.500 is marktconform voor een appartement in deze buurt, zeker in vergelijking met andere appartementen in Den Haag.

De buurt: Laakkwartier-Oost

Laakkwartier-Oost is een levendige wijk met een mix van culturen. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,2. Een bewoner zegt: "De buurt is actief maar niet onveilig, er zijn winkels en voorzieningen op loopafstand." Een ander noemt het "prima" en zegt: "ik woon hier al 3 jaren en er is nooit iets raars hier gebeurt echt een rustige buurt." De buurt Laakkwartier-Oost telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen, wat bijdraagt aan een dynamische sfeer.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn om de hoek (358 m) of de Jumbo en Aldi twee straten verder (407 m). Ook zijn er diverse scholen in de buurt, zoals basisschool De Parachute op 1,5 km en het Sint-Maartenscollege op 2,2 km. Het treinstation ligt op tien minuten lopen (1,6 km). De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Wilburg Makelaars & Taxateurs.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 269.500
Prijs per m²€ 3.796
Woonoppervlakte71m²
Perceeloppervlakte183m²
Bouwjaar1923
EnergielabelE
BuurtLaakkwartier-Oost
WijkLaakkwartier en Spoorwijk
GemeenteDen Haag

Locatie

Schlegelstraat 72, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.1
Joshua
21-12-2025
Actief maar goed

De buurt is actief maar niet onveilig, er zijn winkels en voorzieningen op loopafstand dus je kan lekker dönor kopen en boodschappen doen bij de Albert Heijn. Er zijn wel een paar zwervers hier die een beetje chaotisch zijn maar als je met je eigen zakken bemoeit dan komt er niks.

4.9
Dionne
07-04-2025
Overbewoond

Heel vaak overlast van mensen (buitenlands) die hier huizen delen met te veel mensen. En overal troep achter laat op straat. En soms voel ik me niet veilig op straat.

9.6
Aivher
14-06-2024
Prima

ik woon hier al 3 jaren en er is nooit iets raars hier gebeurt echt een rustige buurt. buuren zijn echt lief en praten normaal tegen elkaar .

Buurt statistieken

Gegevens uit Laakkwartier-Oost

Inwoners11.560
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Laakkwartier-Oost

Woningvoorraad5.181
Gem. WOZ-waarde€ 240.000
Koopwoningen42%
Huurwoningen58%

Supermarkten

86 binnen 5 km

Albert Heijn
Lorentzplein 76
358m
Jumbo
Laakweg 126
407m
Aldi
Laakweg 126 e
407m

Scholen

19 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
1468m
Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
1572m
KC de Telescoop
Basisonderwijs · 278 leerlingen
1726m

Veelgestelde vragen

Over Schlegelstraat 72, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Schlegelstraat 72?

De woning aan Schlegelstraat 72 in 'S-Gravenhage heeft energielabel E.

Is €269.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €269.500 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€277.376) en ook onder de mediaan (€285.000). Appartementen in Laakkwartier-Oost worden gemiddeld voor €3.836 per m² verkocht, terwijl dit appartement uitkomt op €3.796 per m². De prijs is daarmee marktconform en aan de scherpe kant.

Hoe is de veiligheid in Laakkwartier-Oost?

De buurt heeft 580 geregistreerde misdrijven op 11.560 inwoners. Bewoners geven gemengde signalen: een bewoner noemt de buurt "actief maar niet onveilig", terwijl een ander aangeeft zich soms onveilig te voelen. Een derde bewoner ervaart de buurt als rustig. Het is een gemêleerd beeld, dus het loont om zelf een kijkje te nemen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is E, wat aangeeft dat de woning niet goed geïsoleerd is. In de buurt heeft 53,6% van de woningen een label D of lager. Label E betekent dat je hogere stookkosten kunt verwachten dan bij een zuiniger label.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn diverse supermarkten op loopafstand: Albert Heijn op 358 m, Jumbo en Aldi op 407 m. Ook zijn er scholen zoals basisschool De Parachute (1,5 km) en het Sint-Maartenscollege (2,2 km). Het treinstation ligt op 1,6 km en er is een park op 200 m. De buurt heeft een hoge omgevingsadressendichtheid (6691), wat duidt op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen.

Hoeveel kamers heeft dit appartement?

De woning heeft een oppervlakte van 71 m², wat ruimte biedt voor een indeling naar wens. Het is aan te raden om de plattegrond te bekijken of contact op te nemen met de makelaar voor meer details.

Is er een tuin of balkon?

In de beschikbare gegevens wordt geen tuin, balkon of terras genoemd. Het appartement uit 1923 heeft waarschijnlijk geen eigen buitenruimte, maar dit kun je het beste navragen bij de makelaar.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,6 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. De buurt heeft een hoge stedelijkheidsgraad (1), wat betekent dat er veel OV-voorzieningen in de buurt zijn.

Wilburg Makelaars & Taxateurs
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen