Appartement te huur: Schoonzicht 278, Lelystad
HurenLelystadAppartementenSchoonzicht 278

Schoonzicht 278

Saerdam Vliegend Hert Fortuijn, Lelystad

€ 1.850 p.m.
Buurt Saerdam Vliegend Hert Fortuijn, LelystadBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Al 173 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 40 dagen
AI-samenvatting

Een ruim en modern appartement in Lelystad

Dit appartement uit 2022 straalt nieuwbouw uit. Met 100 m² woonoppervlak is er flink wat ruimte. Het energielabel A+++ betekent dat je energiekosten laag blijven. De huurprijs van €1.850 is scherp geprijsd vergeleken met andere appartementen in Lelystad.

De buurt: Saerdam, Vliegend Hert, Fortuijn

De buurt is rustig en heeft een dorps karakter, met veel groen en water in de omgeving. Het is een gemengde wijk met zowel gezinnen als ouderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,1, wat duidt op een mix van stellen en kleine gezinnen. De buurt Saerdam, Vliegend Hert, Fortuijn is een fijne plek om te wonen.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de Aldi, die op tien minuten lopen ligt. Ook de Jumbo en Albert Heijn zijn om de hoek. Voor schoolgaande kinderen is basisschool De Finnjol twee straten verder, en de Rooms Katholieke Basisschool Toermalijn op loopafstand. De gemeente Lelystad biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via huishuren.nu op Pararius aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.850 p.m.
Prijs per m²€ 19 p.m.
Woonoppervlakte100m²
Perceeloppervlakte2000m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA+++
BuurtSaerdam Vliegend Hert Fortuijn
WijkKustwijk
GemeenteLelystad

Locatie

Schoonzicht 278, Lelystad

Buurt statistieken

Gegevens uit Saerdam Vliegend Hert Fortuijn

Inwoners1.050
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Saerdam Vliegend Hert Fortuijn

Woningvoorraad522
Gem. WOZ-waarde€ 405.000
Koopwoningen73%
Huurwoningen27%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Aldi
Jol 3525
989m
Jumbo
Jol 37-01
1109m
Albert Heijn
Kempenaar 03- 41
1389m

Scholen

45 binnen 5 km

De Finnjol
Basisonderwijs · 149 leerlingen
694m
Rooms Katholieke Basisschool Toermalijn
Basisonderwijs · 273 leerlingen
959m
De Albatros
Basisonderwijs · 207 leerlingen
1050m

Veelgestelde vragen

Over Schoonzicht 278, Lelystad

Welk energielabel heeft Schoonzicht 278?

De woning aan Schoonzicht 278 in Lelystad heeft energielabel A+++.

Is €1.850 een eerlijke prijs voor dit appartement?

Ja, de huurprijs van €1.850 ligt 11% onder het gemiddelde van €2.087 in de buurt. Het appartement is 100 m² groot, wat neerkomt op €18,50 per m², iets boven het buurtgemiddelde van €17,24 per m². De prijs is dus marktconform, mede door het hoge energielabel A+++.

Hoeveel appartementen zijn er te huur in de buurt?

Op dit moment staan er 4 huurappartementen te huur in de buurt Saerdam, Vliegend Hert, Fortuijn. De prijzen variëren van €1.750 tot €2.449. Dit appartement is met €1.850 een van de voordeligere opties.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is A+++, het hoogste niveau. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. Je kunt rekenen op een lage energierekening.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 3,9 km afstand, dus ongeveer tien minuten met de fiets. Er zijn bushaltes in de buurt, maar specifieke lijnen worden niet genoemd. De auto is het makkelijkst voor dagelijkse ritten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Finnjol ligt op 694 meter, de Rooms Katholieke Basisschool Toermalijn op 959 meter, en De Albatros op 1050 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar school op 3,2 km afstand.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Boodschappen doe je bij de Aldi (989 m), Jumbo (1109 m) of Albert Heijn (1389 m). Er is een restaurant op 600 meter en een park of plantsoen op 1,1 km. Huisarts en kinderdagverblijf zijn ook binnen 2 km.

Is de buurt veilig?

Het totaal aantal misdrijven in de buurt is 16, wat laag is voor een wijk met 1050 inwoners. De buurt oogt rustig en groen, met veel water en speelplekken.