Appartement te koop: Schout van Hanswijkplein 100, 'S-Hertogenbosch
KopenDen BoschAppartementenSchout van Hanswijkplein 100

Schout van Hanswijkplein 100

Maasoever, Den Bosch

€ 499.500
Buurt Maasoever, 'S-HertogenboschBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 137m²
137m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Ruim appartement in rustige Maasoever

Dit appartement aan het Schout van Hanswijkplein in 's-Hertogenbosch ademt rust en ruimte. Met 137 m² woonoppervlak is het een royale woning, gebouwd in 2003 en voorzien van energielabel B. De prijs van €499.500 is marktconform voor een appartement van deze omvang in Den Bosch. Bekijk ook andere appartementen in Den Bosch voor een vergelijking.

Buurt Maasoever

Maasoever is een groene, rustige buurt met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen (95%). De buurt telt ruim 2600 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gezinsvriendelijke omgeving. Lees meer over de buurt Maasoever.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op ongeveer een kwartier lopen. Ook Aldi en Jumbo zijn binnen twintig minuten te voet bereikbaar. Basisschool De Pollenhof en Openbare Basisschool De Lispeltuut liggen op loopafstand. De gemeente Den Bosch biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder HRS Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt29 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 499.500
Prijs per m²€ 3.646
Woonoppervlakte137m²
Perceeloppervlakte1710m²
Bouwjaar2003
EnergielabelB
BuurtMaasoever
WijkMaaspoort
GemeenteDen Bosch

Locatie

Schout van Hanswijkplein 100, 'S-Hertogenbosch

Buurt statistieken

Gegevens uit Maasoever

Inwoners2.625
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

19 binnen 5 km

PLUS
Goulmy en Baarplein 74
1189m
Aldi
Raadhuis 5-6
1667m
Jumbo
Kasteellaan 5
1721m

Scholen

7 binnen 5 km

Basisschool De Pollenhof
Basisonderwijs · 203 leerlingen
1646m
Openbare Basisschool De Lispeltuut Jenaplanschool
Basisonderwijs · 94 leerlingen
1663m
School met de Bijbel, De Zaaier
Basisonderwijs · 96 leerlingen
1838m

Veelgestelde vragen

Over Schout van Hanswijkplein 100, 'S-Hertogenbosch

Welk energielabel heeft Schout van Hanswijkplein 100?

De woning aan Schout van Hanswijkplein 100 in 'S-Hertogenbosch heeft energielabel B.

Is €499.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €499.500 is marktconform voor een appartement van 137 m² met energielabel B in Maasoever. De buurt heeft een hoog percentage koopwoningen (95%) en een rustige, groene uitstraling. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Maasoever?

Maasoever is een rustige wijk in Den Bosch. Het treinstation ligt op 5,6 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool De Pollenhof en Openbare Basisschool De Lispeltuut liggen beide op ongeveer 1,6 km. Voor voortgezet onderwijs moet je rekenen op een afstand van 4,5 km.