Appartement te koop: Schouwenselaan 69, Amstelveen
KopenAmstelveenAppartementenSchouwenselaan 69

Schouwenselaan 69

Vredeveldbuurt, Amstelveen

€ 449.500
Buurt Vredeveldbuurt, AmstelveenBekijk buurt
Jumbo op 130m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
39% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in de Vredeveldbuurt

Dit appartement aan de Schouwenselaan in Amstelveen ademt de sfeer van de jaren zestig, met een woonoppervlak van 79 m² dat knus en overzichtelijk is. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. Met een vraagprijs van €449.500 is dit aanbod aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs in de buurt, maar het is wel een van de weinige appartementen in Amstelveen die nu te koop staan.

De buurt Vredeveldbuurt

De Vredeveldbuurt is een rustige, groene wijk met veel jonge huishoudens en een mix van koop- en huurwoningen. De buurt telt ruim 2.200 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensniveau zien. Het park of plantsoen ligt op slechts een paar minuten lopen.

Het leven aan de Schouwenselaan

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo, die om de hoek zit op 130 meter. Ook de Albert Heijn op 400 meter is goed bereikbaar. In de straat zelf vind je de Roelof Venema School op loopafstand, en ook de Openbare Basisschool Michiel de Ruyter is dichtbij. De gemeente Amstelveen biedt verder volop voorzieningen, van restaurants tot kinderdagverblijven.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Voorma & Millenaar makelaars - taxateurs o.g. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 449.500
Prijs per m²€ 5.690
Woonoppervlakte79m²
Perceeloppervlakte647m²
Bouwjaar1964
EnergielabelD
BuurtVredeveldbuurt
WijkElsrijk
GemeenteAmstelveen

Locatie

Schouwenselaan 69, Amstelveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Vredeveldbuurt

Inwoners2.250
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Vredeveldbuurt

Woningvoorraad1.197
Gem. WOZ-waarde€ 475.000
Koopwoningen42%
Huurwoningen58%

Supermarkten

60 binnen 5 km

Jumbo
Rembrandtweg 617-635
130m
Albert Heijn
Bourgondischelaan 14 -28
409m
Albert Heijn
Westelijk Halfrond 70
739m

Scholen

99 binnen 5 km

Roelof Venema School
Basisonderwijs · 634 leerlingen
216m
Openbare Basisschool Michiel de Ruyter
Basisonderwijs · 404 leerlingen
362m
St. Jozefschool
Basisonderwijs · 542 leerlingen
906m

Veelgestelde vragen

Over Schouwenselaan 69, Amstelveen

Welk energielabel heeft Schouwenselaan 69?

De woning aan Schouwenselaan 69 in Amstelveen heeft energielabel D.

Is €449.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €449.500 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs van €461.205 in de buurt, maar het appartement is met 79 m² aanzienlijk kleiner dan het buurtgemiddelde van 320 m². De prijs per vierkante meter is daardoor relatief hoog. Of het een realistische prijs is, hangt af van de staat van de woning en de marktontwikkelingen.

Wat betekent energielabel D voor mijn maandlasten?

Energielabel D geeft aan dat de woning niet heel zuinig is. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B. In de buurt heeft 40% van de koopwoningen een A+ label, dus dit appartement scoort minder goed op energie-efficiëntie.