Appartement te koop: Selde Rust 25-18, Amstelveen
KopenAmstelveenAppartementenSelde Rust 25-18

Selde Rust 25-18

Vredeveldbuurt, Amstelveen

€ 595.000
Buurt Vredeveldbuurt, AmstelveenBekijk buurt
Jumbo op 351m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
39% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement in de Vredeveldbuurt

Dit appartement aan de Selde Rust in Amstelveen is een fijne plek om te wonen. Met 87 vierkante meter woonoppervlak is het een comfortabel thuis, gebouwd in 1990. De vraagprijs van €595.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Amstelveen, maar de buurt maakt veel goed.

De Vredeveldbuurt

De buurt Vredeveldbuurt is een groene, rustige wijk met veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen. De omgevingsadressendichtheid is hoog, maar het voelt niet druk. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo om de hoek (350 meter) of bij de Albert Heijn twee straten verder (550 meter). Voor de kinderen is de Roelof Venema School op vijf minuten lopen (530 meter), en ook de Openbare Basisschool Michiel de Ruyter is dichtbij (585 meter). De gemeente Amstelveen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Dutch Brokers Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 595.000
Prijs per m²€ 6.839
Woonoppervlakte87m²
Perceeloppervlakte2385m²
Bouwjaar1990
EnergielabelC
BuurtVredeveldbuurt
WijkElsrijk
GemeenteAmstelveen

Locatie

Selde Rust 25-18, Amstelveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Vredeveldbuurt

Inwoners2.250
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Vredeveldbuurt

Woningvoorraad1.197
Gem. WOZ-waarde€ 475.000
Koopwoningen42%
Huurwoningen58%

Supermarkten

60 binnen 5 km

Jumbo
Rembrandtweg 617-635
351m
Albert Heijn
Westelijk Halfrond 70
551m
Albert Heijn
Bourgondischelaan 14 -28
691m

Scholen

94 binnen 5 km

Roelof Venema School
Basisonderwijs · 634 leerlingen
530m
Openbare Basisschool Michiel de Ruyter
Basisonderwijs · 404 leerlingen
585m
Montessori Kindcentrum Mio Mondo ( voorheen 1e Amstelveense Montessorischool)
Basisonderwijs · 313 leerlingen
645m

Veelgestelde vragen

Over Selde Rust 25-18, Amstelveen

Welk energielabel heeft Selde Rust 25-18?

De woning aan Selde Rust 25-18 in Amstelveen heeft energielabel C.

Is €595.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €595.000 is hoger dan de gemiddelde verkoopprijs van €461.205 in de buurt, maar die cijfers zijn gebaseerd op 22 verkochte woningen, waarvan de meeste eengezinswoningen zijn. Dit appartement is kleiner dan het buurtgemiddelde (87 m² versus 320 m²), dus de prijs per vierkante meter is relatief hoog. Het is marktconform voor een appartement in deze gewilde buurt.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Wel zijn er bushaltes in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd. De auto is waarschijnlijk de makkelijkste manier om je te verplaatsen, met goede wegen naar Amsterdam en Schiphol.

Wat voor energielabel heeft deze woning?

In de buurt heeft 40% van de woningen energielabel A+, 20% label B, 20% label C en 20% label D of lager. Het is dus verstandig om bij de makelaar te vragen naar het exacte label, want dat heeft invloed op de stookkosten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Roelof Venema School (530 meter), Openbare Basisschool Michiel de Ruyter (585 meter) en Montessori Kindcentrum Mio Mondo (645 meter) zijn allemaal binnen tien minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs moet je naar school op 1,6 kilometer afstand.

Hoe veilig is de Vredeveldbuurt?

In de buurt zijn in totaal 69 misdrijven geregistreerd, maar zonder verdere details is het lastig te zeggen of dat veel of weinig is. Het is een rustige woonwijk, en de aanwezigheid van veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen draagt bij aan een levendige maar veilige sfeer.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in de Vredeveldbuurt is 60 dagen. Dat is relatief kort, wat aangeeft dat de woningen gewild zijn. Dit appartement is het enige dat momenteel te koop staat, dus als je interesse hebt, is het goed om snel te reageren.