Appartement te huur: Senefelderstraat 31, Amsterdam
HurenAmsterdamAppartementenSenefelderstraat 31

Senefelderstraat 31

Don Bosco, Amsterdam

€ 2.500 p.m.
Buurt Don Bosco, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Lidl op 195m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
34% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in de rustige Don Bosco-buurt

Dit appartement aan de Senefelderstraat in Amsterdam is een voorbeeld van modern wonen met een energielabel A+++. Met 63 m² woonoppervlak is het compact maar efficiënt ingedeeld. De huurprijs van €2.500 ligt 21% onder het buurtgemiddelde van €3.165, wat het een scherpe optie maakt. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

Don Bosco: een groene, kindvriendelijke buurt

De buurt Don Bosco is een rustige wijk in Amsterdam-Oost, met veel groen en speelplekken. Het is een gemengde buurt: 44% van de woningen is koop, 14% eengezinswoning. Er wonen veel gezinnen en jonge stellen. De omgevingsadressendichtheid is hoog (7420 adressen per km²), wat typerend is voor een zeer stedelijk gebied.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl (op 195 meter) of Vomar (222 meter). Ook Dirk en Albert Heijn zijn op loopafstand. Scholen zijn er ook dichtbij: SBO Het Spectrum (80 meter) en IKC Frankendael (315 meter) voor basisonderwijs, en het Pieter Nieuwland College (322 meter) voor voortgezet onderwijs. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid netwerk van voorzieningen.

Aangeboden via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via vier kanalen aangeboden, waaronder De Groot & Compagnons op Funda en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.500 p.m.
Prijs per m²€ 40 p.m.
Woonoppervlakte63m²
Perceeloppervlakte1289m²
Bouwjaar1958
EnergielabelA+++
BuurtDon Bosco
WijkFrankendael
GemeenteAmsterdam

Locatie

Senefelderstraat 31, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Don Bosco

Inwoners2.160
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Don Bosco

Woningvoorraad1.016
Gem. WOZ-waarde€ 668.000
Koopwoningen44%
Huurwoningen56%

Supermarkten

141 binnen 5 km

Lidl
Nobelweg 27
195m
Vomar
Nobelweg 2
222m
Dirk
Pretoriusstraat 9
377m

Scholen

181 binnen 5 km

SBO Het Spectrum
Speciaal onderwijs · 104 leerlingen
80m
IKC Frankendael
Basisonderwijs · 69 leerlingen
315m
Pieter Nieuwland College
Voortgezet onderwijs · 815 leerlingen
322m

Veelgestelde vragen

Over Senefelderstraat 31, Amsterdam

Welk energielabel heeft Senefelderstraat 31?

De woning aan Senefelderstraat 31 in Amsterdam heeft energielabel A+++.

Is €2.500 een eerlijke prijs voor dit appartement?

De huurprijs van €2.500 ligt 21% onder het gemiddelde van €3.165 in de buurt Don Bosco. Het appartement is met 63 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 108 m². De prijs per m² is ongeveer €39,68, wat marktconform is voor een energiezuinig appartement met label A+++.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 1,3 km afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A+++, het hoogst haalbare. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten en een minimale CO2-uitstoot. Dit label is gunstig voor het milieu en je portemonnee.

Zijn er parkeermogelijkheden in de buurt?

In de buurt Don Bosco is parkeren vaak gereguleerd met betaald parkeren of een vergunningenstelsel. Exacte parkeermogelijkheden bij de woning worden niet in de advertentie vermeld.

Hoe veilig is de buurt Don Bosco?

In de buurt zijn in de laatste meting 126 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een stedelijke wijk. De buurt oogt rustig en groen, met veel gezinnen.

Wat is de huurprijs per vierkante meter?

De huurprijs per vierkante meter is ongeveer €39,68 (€2.500 / 63 m²). Ter vergelijking: het buurtgemiddelde is €30,09 per m², maar dat is gebaseerd op gemiddeld grotere woningen.

De Groot & Compagnons
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen