Appartement te koop: Sint Pieterspark 63, Tilburg
Verkocht onder voorbehoud
KopenTilburgAppartementenSint Pieterspark 63

Sint Pieterspark 63

Sint Pieterspark, Tilburg

€ 350.000
Buurt Sint Pieterspark, TilburgBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 416m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een rustig appartement in Tilburg

Dit appartement aan de Sint Pieterspark 63 in Tilburg is een fijne plek voor wie houdt van rust en groen. Het is een appartement uit 2015 met energielabel A, wat betekent dat het goed geïsoleerd is en je energiekosten laag kunt houden. De vraagprijs van €350.000 is marktconform voor een appartement van 71 m² in deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Tilburg voor een vergelijking.

Buurt Sint Pieterspark

Sint Pieterspark is een rustige, groene buurt in Tilburg. De buurt telt ruim 2.200 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. Het is een plek waar je elkaar nog kent en waar kinderen veilig kunnen spelen. De buurt Sint Pieterspark heeft een dorps karakter, maar ligt toch dicht bij de stad.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Jumbo om de hoek (op loopafstand) of bij de PLUS twee straten verder. Voor de kinderen is basisschool De Cocon vlakbij, en ook de middelbare school 2College Cobbenhagenmavo is goed bereikbaar. De gemeente Tilburg biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Naber Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 350.000
Prijs per m²€ 4.930
Woonoppervlakte71m²
Bouwjaar2015
EnergielabelA
GemeenteTilburg

Locatie

Sint Pieterspark 63, Tilburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Sint Pieterspark

Inwoners2.295
Mannen50%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Sint Pieterspark

Woningvoorraad1.075
Gem. WOZ-waarde€ 291.000
Koopwoningen52%
Huurwoningen48%

Supermarkten

41 binnen 5 km

Jumbo
Bart van Peltplein 1
416m
PLUS
Besterdring 29
557m
Coop
Wilhelminapark 48
979m

Scholen

63 binnen 5 km

De Cocon
Basisonderwijs · 234 leerlingen
260m
Basisschool De Stappen
Basisonderwijs · 562 leerlingen
786m
2College Cobbenhagenmavo
Voortgezet onderwijs · 273 leerlingen
875m

Veelgestelde vragen

Over Sint Pieterspark 63, Tilburg

Welk energielabel heeft Sint Pieterspark 63?

De woning aan Sint Pieterspark 63 in Tilburg heeft energielabel A.

Is €350.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €350.000 is marktconform voor een appartement van 71 m² met energielabel A in deze buurt. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in Sint Pieterspark.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,3 km afstand, dus je bent er in ongeveer 25 minuten lopen of een paar minuten met de fiets.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt vind je supermarkten zoals Jumbo en PLUS op loopafstand, en basisscholen zoals De Cocon op 260 meter. Ook zijn er huisartsen, restaurants en een park in de buurt.

Is de buurt veilig?

In de buurt zijn 138 misdrijven geregistreerd, wat neerkomt op een gemiddeld aantal voor een wijk van deze omvang. Het is een rustige buurt waar veel gezinnen wonen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten.

Hoeveel kamers heeft het appartement?

Neem contact op met de makelaar voor deze informatie.

Naber Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 2 bronnen
Naber Makelaars
naber.nl
Bekijk
Naber Makelaars
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Sint Pieterspark

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appSint Pieterspark 63, Tilburg
Bekijk