Appartement te koop: Smalstraat 123, Helmond
Verkocht onder voorbehoud
KopenHelmondAppartementenSmalstraat 123

Smalstraat 123

Stationsgebied, Helmond

€ 250.000
Buurt Stationsgebied, HelmondBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Lidl op 476m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Smalstraat 123: een energiezuinig appartement in Helmond

Dit appartement aan de Smalstraat in Helmond is een fijne, compacte woning met energielabel A+. Het bouwjaar 1993 betekent goede isolatie en lage stookkosten. Met 48 m² woonoppervlak is het een praktische thuisbasis. De vraagprijs van €250.000 is marktconform voor een appartementen in Helmond van dit formaat.

Stationsgebied: levendig en centraal

De buurt Stationsgebied is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. Het treinstation ligt om de hoek, op vijf minuten lopen. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen, wat zorgt voor een dynamische sfeer. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een hoge bevolkingsdichtheid en veel winkels en horeca in de buurt.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij Lidl, twee straten verder, of bij Zapolski op vijf minuten lopen. Voor de dagelijkse boodschappen is Jumbo ook dichtbij. Kinderen gaan naar basisschool De Vuurvogel, tien minuten lopen, of naar het Jan van Brabant College om de hoek voor voortgezet onderwijs. De gemeente Helmond biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huis-o-Theek Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 250.000
Prijs per m²€ 5.208
Woonoppervlakte48m²
Perceeloppervlakte1360m²
Bouwjaar1993
EnergielabelA+
BuurtStationsgebied
WijkBinnenstad
GemeenteHelmond

Locatie

Smalstraat 123, Helmond

Buurt statistieken

Gegevens uit Stationsgebied

Inwoners1.085
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Stationsgebied

Woningvoorraad691
Gem. WOZ-waarde€ 204.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen75%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Lidl
Taftstraat 2
476m
Zapolski
Noord Koninginnewal 40
560m
Lidl
Heistraat 65
765m

Scholen

40 binnen 5 km

Jan van Brabant College vestiging Molenstraat
Voortgezet onderwijs · 859 leerlingen
324m
Brede basisschool De Vuurvogel
Basisonderwijs · 409 leerlingen
625m
De Hilt
Speciaal onderwijs · 93 leerlingen
678m

Veelgestelde vragen

Over Smalstraat 123, Helmond

Welk energielabel heeft Smalstraat 123?

De woning aan Smalstraat 123 in Helmond heeft energielabel A+.

Is €250.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €250.000 is marktconform voor een appartement van 48 m² in het Stationsgebied. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €3.520, wat neerkomt op circa €169.000 voor 48 m², maar dat gemiddelde is gebaseerd op slechts één woning. Verkochte appartementen in de buurt hadden een gemiddelde prijs van €341.900, maar die waren gemiddeld 98 m². Dit appartement is kleiner en daardoor lager geprijsd.

Hoe zuinig is energielabel A+?

Energielabel A+ is zeer zuinig. Dat betekent dat de woning goed geïsoleerd is en je relatief lage stookkosten kunt verwachten. In de buurt heeft 20% van de koopwoningen label A, maar 0% heeft label A+, dus dit appartement springt er positief uit.

Wat is de sfeer in de buurt Stationsgebied?

Het Stationsgebied is een stedelijke buurt met veel voorzieningen. Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen, en de omgeving is levendig. Het treinstation en winkels zijn op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een dynamische wijk.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loopafstand. Basisschool De Vuurvogel ligt op 625 meter (ongeveer 8 minuten lopen) en het Jan van Brabant College (voortgezet onderwijs) op 324 meter (4 minuten lopen). Ook zijn er andere basisscholen en scholen voor speciaal onderwijs in de omgeving.

Hoe veilig is het Stationsgebied?

In de buurt zijn 383 misdrijven geregistreerd, maar dat cijfer is niet uitgesplitst naar type. Het is een stedelijk gebied met veel voorzieningen en een treinstation, wat vaak meer drukte en incidenten met zich meebrengt. Voor een preciezer beeld kun je de lokale veiligheidscijfers raadplegen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?