Appartement te koop: de Callenburgh 64, Helmond
Verkocht onder voorbehoud
KopenHelmondAppartementende Callenburgh 64

de Callenburgh 64

Stationsgebied, Helmond

€ 349.500
Buurt Stationsgebied, HelmondBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Zapolski op 426m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het Stationsgebied

Dit appartement aan de de Callenburgh 64 in Helmond heeft een prettige, open indeling. Met 114 vierkante meter woonoppervlak is er flink wat ruimte, verdeeld over een woonkamer, keuken en slaapkamers. Het bouwjaar 1991 en energielabel B betekenen dat het goed geïsoleerd is en je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €349.500 is marktconform voor een appartement van deze omvang in deze buurt. Vergelijk je met andere appartementen in Helmond, dan zit je qua prijs rond het gemiddelde.

De buurt Stationsgebied

Het Stationsgebied is een levendige, stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor een centrumlocatie. Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen, maar ook ouderen. De sfeer is dynamisch en stads. De buurt Stationsgebied staat bekend om zijn centrale ligging en mix van woningen en winkels.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je snel je boodschappen bij Zapolski, om de hoek, of bij de Lidl, twee straten verder. Voor een uitgebreide weekboodschap is AH XL tien minuten lopen. Kinderen gaan naar basisschool De Vuurvogel, op loopafstand, of naar het Jan van Brabant College, dat nog dichterbij is. De gemeente Helmond biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Wetten Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 349.500
Prijs per m²€ 3.066
Woonoppervlakte114m²
Perceeloppervlakte1963m²
Bouwjaar1991
EnergielabelB
BuurtStationsgebied
WijkBinnenstad
GemeenteHelmond

Locatie

de Callenburgh 64, Helmond

Buurt statistieken

Gegevens uit Stationsgebied

Inwoners1.085
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Stationsgebied

Woningvoorraad691
Gem. WOZ-waarde€ 204.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen75%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Zapolski
Noord Koninginnewal 40
426m
Lidl
Taftstraat 2
507m
Lidl
Heistraat 65
809m

Scholen

40 binnen 5 km

Jan van Brabant College vestiging Molenstraat
Voortgezet onderwijs · 859 leerlingen
318m
Brede basisschool De Vuurvogel
Basisonderwijs · 409 leerlingen
749m
De Hilt
Speciaal onderwijs · 93 leerlingen
896m

Veelgestelde vragen

Over de Callenburgh 64, Helmond

Welk energielabel heeft de Callenburgh 64?

De woning aan de Callenburgh 64 in Helmond heeft energielabel B.

Is €349.500 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €349.500 is marktconform. In de buurt Stationsgebied ligt de gemiddelde verkoopprijs van appartementen rond de €341.900, met een gemiddelde prijs per vierkante meter van €3.520. Dit appartement is met 114 m² iets groter dan gemiddeld (98 m²), dus de prijs is passend.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het treinstation van Helmond ligt op 300 meter afstand, dus om de hoek.

Wat voor type buurt is Stationsgebied?

Het Stationsgebied is een zeer stedelijke buurt met een hoge dichtheid aan voorzieningen. Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen, maar ook ouderen. De buurt heeft een mix van koop- en huurwoningen, met vooral appartementen. Het is een levendige omgeving met winkels, horeca en het station op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Het Jan van Brabant College (voortgezet onderwijs) ligt op 300 meter, en basisschool De Vuurvogel op 750 meter. Ook zijn er scholen voor speciaal onderwijs in de buurt.

Hoe veilig is de buurt?

In de CBS-data worden 383 misdrijven geregistreerd in de buurt. Dat is relatief hoog, wat past bij een stedelijk centrumgebied.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat het appartement redelijk zuinig is. De meeste woningen in de buurt hebben label B (60%) of A (20%). Je kunt dus een gemiddelde energierekening verwachten, zonder extreme kosten.

Van Wetten Makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.