Appartement te koop: Spaanse Aakstraat 81, Groningen
12 uur geleden ontdekt
KopenGroningenAppartementenSpaanse Aakstraat 81

Spaanse Aakstraat 81

Selwerd, Groningen

€ 250.000
Buurt Selwerd, GroningenBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Lidl op 145m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in Selwerd

Dit appartement aan de Spaanse Aakstraat 81 in Groningen heeft energielabel A+, wat betekent dat het zeer zuinig is. Met een vraagprijs van €250.000 ligt die 17% onder het buurtgemiddelde van €300.679, een scherpe prijs voor een woning van 72 m². Bekijk ook andere appartementen in Groningen.

Buurt Selwerd

Selwerd is een levendige buurt met veel voorzieningen. Een bewoner zegt: "Er is hier tegenover een winkelcentrum dus ik heb altijd iets te zien en verveeld nooit." Een ander noemt het een "Mooie buurt dichtbij de stad." Op basis van zes beoordelingen krijgt de buurt een 7,2. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Lees meer over de buurt Selwerd.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl om de hoek (145 m) of de Albert Heijn twee straten verder (241 m). Ook de Jumbo en Aldi zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Pendinghe (527 m) of De Wegwijzer (537 m). Voor voortgezet onderwijs is het Gomarus College Magnolia naast de deur (98 m). De gemeente Groningen biedt verder tal van voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Slim. Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 250.000
Prijs per m²€ 3.472
Woonoppervlakte72m²
Perceeloppervlakte1549m²
Bouwjaar1965
EnergielabelA+
BuurtSelwerd
WijkNoordwest
GemeenteGroningen

Locatie

Spaanse Aakstraat 81, Groningen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 6 bewoners

9.3
Grietje Wiegman
15-12-2025
gezellig in een flat wonen

Er is hier tegenover een winkelcentrum dus ik heb altijd iets te zien en verveeld nooit

7.0
Johanna S
06-11-2025
Van een nette buurt naar een achterstandswijk

Neutraal. Geen samenhang

8.0
A. Mossel
23-11-2024
Mooie buurt dichtbij de stad

Mooie buurt dichtbij de stad

7.3
G Wiegman
24-08-2024
steeds erger

Het word wel steeds erger hier ik woon er nu 6 jaar maar er komen meer buitenlanders bij voor 2 weken is er hier geschoten nog geen 25 meter van de flat treurig

3.8
Elis schut
02-11-2023
Klein turkey

Wonen hier zoveel buitenlanders en zijn zo veel schiet partij hier in de buurt me kind kan niet veilig rond lopen daarom lijkt Selwerd op klein turkey

8.1
D.
16-10-2023
Prima buurt

Rustige buurt met alles wat je nodig hebt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Selwerd

Inwoners6.580
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Selwerd

Woningvoorraad3.170
Gem. WOZ-waarde€ 227.000
Koopwoningen21%
Huurwoningen79%

Supermarkten

49 binnen 5 km

Lidl
Eikenlaan 19-27
145m
Albert Heijn
Eikenlaan 39
241m
Jumbo
Beren 85
705m

Scholen

78 binnen 5 km

Gomarus College Magnolia
Voortgezet onderwijs · 359 leerlingen
98m
Kamerlingh Onnes, vmbo-tl - havo - vwo
Voortgezet onderwijs · 1047 leerlingen
328m
De Pendinghe
Basisonderwijs · 260 leerlingen
527m

Veelgestelde vragen

Over Spaanse Aakstraat 81, Groningen

Welk energielabel heeft Spaanse Aakstraat 81?

De woning aan Spaanse Aakstraat 81 in Groningen heeft energielabel A+.

Is €250.000 een eerlijke prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €250.000 ligt 17% onder het buurtgemiddelde van €300.679 voor koopwoningen. Het appartement heeft 72 m², energielabel A+ en bouwjaar 1965. In de buurt worden woningen gemiddeld voor €3.463 per m² verkocht, wat neerkomt op zo'n €249.000 voor 72 m². De prijs is dus marktconform tot scherp.

Hoe is de buurt Selwerd om in te wonen?

Selwerd krijgt van bewoners een 7,2 op basis van zes beoordelingen. Een bewoner noemt het "gezellig in een flat wonen" en waardeert het uitzicht op het winkelcentrum. Een ander vindt het een "Mooie buurt dichtbij de stad." De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden, met voorzieningen als supermarkten en scholen op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A+, wat zeer zuinig is. Dat betekent dat de stookkosten naar verwachting laag zijn. In de buurt heeft 23,1% van de koopwoningen label A+ en 15,4% label A. Dit appartement scoort dus beter dan gemiddeld in de buurt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisscholen De Pendinghe (527 m) en De Wegwijzer (537 m) zijn beide tien minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs is het Gomarus College Magnolia naast de deur (98 m) en Kamerlingh Onnes (328 m) twee straten verder.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,0 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Dat is handig voor reizen naar de stad of verder.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In Selwerd worden koopwoningen gemiddeld in 33 dagen verkocht. Dat is relatief snel, wat wijst op een actieve markt. Het appartement is nu beschikbaar voor €250.000.

Slim. Makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod