Appartement te koop: Stadhoudersring 368, Zoetermeer
KopenZoetermeerAppartementenStadhoudersring 368

Stadhoudersring 368

Driemanspolder, Zoetermeer

€ 330.000
Buurt Driemanspolder, ZoetermeerBekijk buurt
Hoogvliet op 379m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Driemanspolder

Dit appartement aan de Stadhoudersring in Zoetermeer heeft een stoere, industriële uitstraling, zoals een bewoner het omschrijft. Met 92 vierkante meter woonoppervlak en energielabel C is het een solide woning uit 1970. De vraagprijs van €330.000 ligt iets onder het gemiddelde van de appartementen in Zoetermeer, wat het een interessante optie maakt.

De buurt Driemanspolder

Driemanspolder is een levendige wijk met ruim 6400 inwoners, waar veel alleenstaanden en ouderen wonen. De buurt heeft een mix van koop- en huurwoningen, met veel flats uit de jaren 70. Een bewoner noemt het een 'industrial area', wat past bij de functionele architectuur. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat betekent dat er veel voorzieningen en buren om de hoek zijn. Bekijk de buurt Driemanspolder voor meer cijfers.

Het leven in de straat

In de straat vind je dagelijkse gemakken op loopafstand. Voor de boodschappen is Hoogvliet om de hoek, en Albert Heijn en Jumbo twee straten verder. Ouders kunnen hun kinderen naar IKC Stella Nova of Kindcentrum De Entree brengen, beide op vijf minuten lopen. Het Oranje Nassau College is ook dichtbij voor voortgezet onderwijs. De gemeente Zoetermeer biedt verder ruime parken en een treinstation op tien minuten lopen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Frank Miller Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 330.000
Prijs per m²€ 3.587
Woonoppervlakte92m²
Perceeloppervlakte3660m²
Bouwjaar1970
EnergielabelC
BuurtDriemanspolder
WijkCentrum
GemeenteZoetermeer

Locatie

Stadhoudersring 368, Zoetermeer

Ervaringen uit de buurt

Matig · 1 bewoner

4.0
Elmey Olivier
19-02-2024
Industrial

Felt like an industrial area rather than a neighbourhood.

Buurt statistieken

Gegevens uit Driemanspolder

Inwoners6.460
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Driemanspolder

Woningvoorraad3.416
Gem. WOZ-waarde€ 289.000
Koopwoningen52%
Huurwoningen48%

Supermarkten

29 binnen 5 km

Hoogvliet
Van Stolberglaan 23
379m
Albert Heijn
Middelwaard 93
915m
Jumbo
Middelwaard 52
915m

Scholen

69 binnen 5 km

Oranje Nassau College Clauslaan
Voortgezet onderwijs · 1265 leerlingen
496m
IKC Stella Nova
Basisonderwijs · 238 leerlingen
559m
Kindcentrum De Entree
Basisonderwijs · 205 leerlingen
565m

Veelgestelde vragen

Over Stadhoudersring 368, Zoetermeer

Welk energielabel heeft Stadhoudersring 368?

De woning aan Stadhoudersring 368 in Zoetermeer heeft energielabel C.

Is €330.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €330.000 ligt onder het gemiddelde van €356.424 in de buurt, maar boven de mediaan van €325.000. Met 92 m² is de prijs per vierkante meter ongeveer €3.587, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €3.828. Het is dus een scherpe prijs voor de oppervlakte.

Hoe is de sfeer in Driemanspolder?

Op basis van één beoordeling ervaart een bewoner de buurt als industrieel. De wijk heeft veel flats uit de jaren 70 en een hoge bevolkingsdichtheid. Er wonen veel alleenstaanden en ouderen, en de voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. In de buurt heeft 16,2% van de koopwoningen label C. Je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn, maar niet extreem hoog.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. IKC Stella Nova en Kindcentrum De Entree zijn beide op ongeveer 5 minuten lopen. Ook het Oranje Nassau College voor voortgezet onderwijs zit dichtbij.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,6 km afstand, ongeveer 20 minuten lopen of 5 minuten fietsen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In Driemanspolder stonden woningen gemiddeld 58 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een indicatie van de markt, maar de verkooptijd van dit specifieke appartement kan afwijken.

Frank Miller Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen