Appartement te koop: Steenklip 62, Sneek
Verkocht onder voorbehoud

Steenklip 62

Noordoosthoek, Súdwest-Fryslân

€ 229.500
Buurt Noordoosthoek, SneekBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Aldi op 91m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rustig wonen in Noordoosthoek

Dit appartement aan de Steenklip in Sneek voelt meteen als thuis. De woonkamer is licht en ruim, met een open indeling die uitnodigt tot gezelligheid. De keuken is praktisch en de slaapkamer biedt voldoende plek voor een groot bed. Met energielabel A is dit een zuinige woning, wat prettig is voor de maandlasten. De vraagprijs van €229.500 is scherp, zeker vergeleken met andere appartementen in Súdwest-Fryslân.

De buurt Noordoosthoek

Noordoosthoek is een rustige, groene wijk in Sneek. De straten zijn ruim opgezet en er wonen veel gezinnen en ouderen. Het is er veilig en de sfeer is gemoedelijk. De buurt Noordoosthoek heeft een mix van koop- en huurwoningen, en de meeste huizen zijn eengezinswoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,9, wat duidt op veel een- en tweepersoonshuishoudens.

Leven in de straat

's Ochtends haal je snel een broodje bij de Aldi, die om de hoek zit. Ook de Jumbo is twee straten verder. Voor de kinderen zijn er basisscholen op loopafstand, zoals IKC Bonifatius en IKC Juliana. Het treinstation van Sneek is tien minuten lopen, dus je bent zo in Leeuwarden of verder. De gemeente Súdwest-Fryslân biedt veel voorzieningen en een fijne leefomgeving.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaardij Friesland | Qualis en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 229.500
Prijs per m²€ 2.799
Woonoppervlakte82m²
Perceeloppervlakte1389m²
Bouwjaar1980
EnergielabelA
BuurtNoordoosthoek
WijkSneek
GemeenteSúdwest-Fryslân

Locatie

Steenklip 62, Sneek

Buurt statistieken

Gegevens uit Noordoosthoek

Inwoners1.685
Mannen48%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Noordoosthoek

Woningvoorraad876
Gem. WOZ-waarde€ 232.000
Koopwoningen69%
Huurwoningen31%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Aldi
Normandiaplein 6
91m
Jumbo
Normandiaplein 4
178m
Albert Heijn
Sint Antoniusplein 35
615m

Scholen

30 binnen 5 km

IKC Bonifatius (St. Bonifatiusschool)
Basisonderwijs · 354 leerlingen
238m
IKC Juliana
Basisonderwijs · 201 leerlingen
327m
RSG Magister Alvinus ISK
Voortgezet onderwijs · 179 leerlingen
453m

Veelgestelde vragen

Over Steenklip 62, Sneek

Welk energielabel heeft Steenklip 62?

De woning aan Steenklip 62 in Sneek heeft energielabel A.

Is €229.500 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €229.500 is aan de lage kant vergeleken met de gemiddelde vraagprijs in de buurt van €445.000. Houd er wel rekening mee dat dit appartement met 82 m² kleiner is dan het buurtgemiddelde van 143 m². De prijs per vierkante meter is met €2.799 relatief gunstig.

Hoe zuinig is dit appartement met energielabel A?

Energielabel A betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten en het binnenklimaat is comfortabel. In de buurt heeft 33% van de koopwoningen ook label A, dus dit appartement scoort goed.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je supermarkten zoals Aldi (91 m) en Jumbo (178 m). Ook zijn er basisscholen dichtbij, zoals IKC Bonifatius (238 m) en IKC Juliana (327 m). Het treinstation van Sneek is 600 meter verderop.

Hoe veilig is de buurt Noordoosthoek?

De buurt is rustig en veilig. In de CBS-data worden 52 misdrijven geregistreerd, wat voor een wijk met 1.685 inwoners relatief laag is. De sfeer is gemoedelijk en er wonen veel gezinnen en ouderen.

Is dit appartement geschikt voor een starter?

Met een vraagprijs van €229.500 is dit appartement betaalbaar voor veel starters. De lage energiekosten door label A maken het ook financieel aantrekkelijk. De ligging nabij voorzieningen en OV is een pluspunt.

Hoe groot is de kans dat de prijs nog daalt?

De vraagprijs is al scherp geprijsd ten opzichte van andere woningen in de buurt. Of de prijs daalt, hangt af van de markt. In de buurt worden woningen gemiddeld in 74 dagen verkocht, wat aangeeft dat de markt redelijk actief is.

Makelaardij Friesland | Qualis
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen