Appartement te koop: Strevelsweg 936, Rotterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenRotterdamAppartementenStrevelsweg 936

Strevelsweg 936

Vreewijk, Rotterdam

€ 349.500
Buurt Vreewijk, RotterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Albert Heijn op 108m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Vreewijk

Dit appartement aan de Strevelsweg in Vreewijk ademt rust en ruimte. Met 92 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel C is het een comfortabele woning in een groene buurt. De prijs van €349.500 is marktconform voor een appartement van dit formaat in Rotterdam. Bekijk ook andere appartementen in Rotterdam.

De buurt Vreewijk

Vreewijk is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,04. Een bewoner zegt: "Rustig" en een ander noemt het "Redelijk mooi wijk jammer dat huisvuil te lang op straat blijft". De buurt heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,9 en veel eenpersoonshuishoudens. Lees meer over de buurt Vreewijk.

Het leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn, die naast de deur zit. Dirk vind je om de hoek. Scholen zijn ook dichtbij: Montfort College en Zuiderpark College liggen op een steenworp afstand. De wijk is goed voorzien van parken en plantsoenen. Ontdek wat de gemeente Rotterdam te bieden heeft.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Zuidstad Makelaars en Zuidstad Makelaars op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 december 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 349.500
Prijs per m²€ 3.799
Woonoppervlakte92m²
Perceeloppervlakte1795m²
Bouwjaar1995
EnergielabelC
BuurtVreewijk
WijkFeijenoord
GemeenteRotterdam

Locatie

Strevelsweg 936, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 14 bewoners

5.8
Maria Nederland
27-02-2026
Redelijk mooi wijk jammer dat huisvuil te lang op straat blijft

Goed ben hier geboren dus meegegroeit met de buurt zo als hij nu is .

7.8
1lnge muter
20-01-2026
Rustig

L

8.0
Inge muter
07-12-2025
Rustig

M

3.3
Rotterdam
10-11-2025
Hoge criminaliteit

Een erg onvriendelijke en onveilige omgeving voor zowel volwassenen als kinderen. Elke maand is er wel een vrouw/meisje verkracht, schieten mensen erop los of wordt er ingebroken. In het donker wordt het niet aangeraden om naar buiten te gaan. De buren groeten elkaar niet en er is altijd wel spanning tussen de buren. Kinderen die bloemen/plantjes kapot trekken. Ouders die er niks van zeggen.

7.3
Anit
03-08-2025
Goede en slechte gedeeltes in de wijk

Dit gedeelte weinig overlast Buren die op elkaar letten Nog saamhorigheid en gezelligheid

6.9
Brenda geluk
14-01-2025
Ouderwets gezellig

Is een gezellig buurt die snel verpaupert maar de mensen letten nog op elkaar. Volksbuurt is het. Jammer dat het zo vervuild enz. Maar ik blijf. Gemeente mag meer papier prikkers enz inzetten en evt boetes omhoog voor vervuilen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Vreewijk

Inwoners15.470
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Vreewijk

Woningvoorraad7.794
Gem. WOZ-waarde€ 251.000
Koopwoningen14%
Huurwoningen86%

Supermarkten

86 binnen 5 km

Albert Heijn
Zuidplein 622
108m
Dirk
Zuiderterras 162-186
363m
PLUS
Pleinweg 156-172
920m

Scholen

192 binnen 5 km

Montfort College
Voortgezet onderwijs · 876 leerlingen
99m
Zuiderpark College
Voortgezet onderwijs · 470 leerlingen
105m
Avicenna College
Voortgezet onderwijs · 815 leerlingen
284m

Veelgestelde vragen

Over Strevelsweg 936, Rotterdam

Welk energielabel heeft Strevelsweg 936?

De woning aan Strevelsweg 936 in Rotterdam heeft energielabel C.

Is €349.500 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €349.500 ligt iets boven de gemiddelde verkoopprijs in Vreewijk (€369.743) en de mediaanprijs (€325.000). Het appartement is 92 m², wat groter is dan het gemiddelde in de buurt (85 m²). De prijs per m² is ongeveer €3.800, terwijl het buurtgemiddelde €3.973 is. Daarmee is de prijs marktconform.

Hoe is de bereikbaarheid van Vreewijk?

Het treinstation ligt op 2,4 km afstand, dus op loopafstand. De buurt is zeer stedelijk met een omgevingsadressendichtheid van 4217.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Er zijn diverse supermarkten dichtbij: Albert Heijn op 108 meter, Dirk op 363 meter en PLUS op 920 meter. Scholen zoals Montfort College (99 m) en Zuiderpark College (105 m) zijn vlakbij. Ook zijn er parken, een bibliotheek en restaurants op loopafstand.

Hoe veilig is Vreewijk?

In de buurt zijn 1146 misdrijven geregistreerd, maar dit cijfer zegt niets over de specifieke straat. Bewoners geven de buurt een gemiddelde score van 7,04 en noemen het 'rustig'.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het appartement heeft energielabel C. Dat betekent dat het redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt heeft 33,3% van de woningen label A en 16,7% label C. Label C is gemiddeld; je kunt verwachten dat de energiekosten meevallen, maar niet extreem laag zijn.

Zijn er veel koopwoningen in Vreewijk?

In Vreewijk is 14% van de woningen een koopwoning. De rest is huur. Er staan momenteel 29 koopwoningen te koop, waarvan dit appartement er één is. De gemiddelde verkooptijd is 65 dagen, wat aangeeft dat de markt redelijk actief is.

Zuidstad Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Zuidstad Makelaars
zuidstad.nl
Bekijk
Zuidstad Makelaars
vastgoednederland.nl