Appartement te koop: Tasveld 18, Veldhoven
KopenVeldhovenAppartementenTasveld 18

Tasveld 18

Zeelst, Veldhoven

€ 1.098.000
Buurt Zeelst, VeldhovenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 221m²
221m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 265m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Zeelst

Dit appartement aan het Tasveld in Veldhoven ademt rust en ruimte. Met 221 vierkante meter woonoppervlak en energielabel B is het een comfortabele woning in een groene omgeving. De prijs van €1.098.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van appartementen in Veldhoven.

Buurt Zeelst

Zeelst is een dorpse wijk met een mix van leeftijden. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,01. Een bewoner zegt: "Zeelst, daar wil je niet meer weg" en waardeert de sociale controle en het groen. Een ander voelt zich minder veilig, maar noemt de straat en het huis mooi. De buurt telt veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens, maar ook gezinnen. Meer over de buurt Zeelst.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar Albert Heijn of Jumbo. Ook een SPAR en Lidl zijn op loopafstand. Basisscholen als De Rank en Zeelsterhof zitten om de hoek. De gemeente Veldhoven biedt verder parken en restaurants dichtbij.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van de Schans Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 december 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.098.000
Prijs per m²€ 4.968
Woonoppervlakte221m²
Perceeloppervlakte1862m²
Bouwjaar1993
EnergielabelB
BuurtZeelst
WijkVeldhoven
GemeenteVeldhoven

Locatie

Tasveld 18, Veldhoven

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.6
Margo
10-10-2025
Zeelst, daar wil je niet meer weg

Fijn, na mijn scheiding in 2015, goed opgevangen, omdat Zeelst veel cafés heeft, ken ik wat eigenaren en ze keken mee, naar woonruimte. Uiteindelijk via hun aan een verbouwd kantoortje gekomen. Ze hielden me in de gaten, buurtgenoten zijn prettig.....uiteindelijk via urgentie aan n woning gekomen, weer in deze wijk....ik woon hier erg prettig en voel me best veilig. Strookjes groen worden goed onderhouden en ik zit vlakbij een park

7.4
Mathis
27-06-2024
Mooi maar niet veilig

Voel me niet veilig om op straat te lopen want ik ben bang dat ik mensen tegenkom waarmee ik problemen mee had, ik heb wel een mooie straat en huis.

Buurt statistieken

Gegevens uit Zeelst

Inwoners5.370
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Albert Heijn
Meiveld 8
265m
Jumbo
Pleintjes 122
324m
SPAR
Kruisstraat 3
612m

Scholen

45 binnen 5 km

Protestantse Basisschool De Rank
Basisonderwijs · 168 leerlingen
582m
Rooms Katholieke Basisschool Zeelsterhof
Basisonderwijs · 317 leerlingen
763m
Rooms-Katholieke Basisschool De Meerhoef
Basisonderwijs · 240 leerlingen
853m

Veelgestelde vragen

Over Tasveld 18, Veldhoven

Welk energielabel heeft Tasveld 18?

De woning aan Tasveld 18 in Veldhoven heeft energielabel B.

Is €1.098.000 een realistische prijs voor dit appartement?