Appartement te huur: Tesselschadestraat 9B, Amsterdam
HurenAmsterdamAppartementenTesselschadestraat 9B

Tesselschadestraat 9B

Vondelparkbuurt-Oost, Amsterdam

€ 7.500 p.m.
Buurt Vondelparkbuurt-Oost, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
SPAR op 136m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een statig appartement aan de Tesselschadestraat

Dit appartement in de Vondelparkbuurt-Oost ademt de charme van de 19e eeuw. Het is een ruime woning van 85 m² met energielabel B, gelegen in een van de meest gewilde buurten van Amsterdam. De huurprijs van €7.500 per maand ligt boven het gemiddelde in de buurt, maar dat past bij de exclusiviteit van deze plek. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

De buurt Vondelparkbuurt-Oost

De Vondelparkbuurt-Oost is een levendige buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Het is een dichte stadswijk met een hoge bevolkingsdichtheid. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge professionals. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze specifieke straat. De buurt Vondelparkbuurt-Oost staat bekend om zijn culturele aanbod en groene omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR om de hoek (136 m) of de Albert Heijn twee straten verder (238 m). Ook de Lidl en Jumbo zijn op loopafstand. In de buurt vind je basisscholen zoals de Cornelis Vrijschool (222 m) en het Barlaeus Gymnasium (408 m) voor voortgezet onderwijs. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid netwerk aan voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Peter Bruin Makelaardij - Certified Expat Broker aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 7.500 p.m.
Prijs per m²€ 88 p.m.
Woonoppervlakte85m²
Perceeloppervlakte647m²
Bouwjaar1879
EnergielabelB
BuurtVondelparkbuurt-Oost
WijkVondelparkbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Tesselschadestraat 9B, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Vondelparkbuurt-Oost

Inwoners935
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Vondelparkbuurt-Oost

Woningvoorraad522
Gem. WOZ-waarde€ 1.242.000
Koopwoningen48%
Huurwoningen51%

Supermarkten

153 binnen 5 km

SPAR
Stadhouderskade 24B
136m
Albert Heijn
Leidseplein 31
238m
Lidl
Tweede Helmersstraat 29
290m

Scholen

213 binnen 5 km

Cornelis Vrijschool voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 243 leerlingen
222m
Basisschool Het Museumkwartier
Basisonderwijs · 158 leerlingen
330m
Barlaeus Gymnasium
Voortgezet onderwijs · 806 leerlingen
408m

Veelgestelde vragen

Over Tesselschadestraat 9B, Amsterdam

Welk energielabel heeft Tesselschadestraat 9B?

De woning aan Tesselschadestraat 9B in Amsterdam heeft energielabel B.

Is de huurprijs van €7.500 marktconform voor deze buurt?

De huurprijs van €7.500 ligt 28% boven het buurtgemiddelde van €5.880. De woning is met 85 m² kleiner dan het gemiddelde van 174 m² in de buurt, maar de prijs per m² is met €88,24 hoger dan het gemiddelde van €45,23. Dit weerspiegelt de premium ligging en het energielabel B.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in de Vondelparkbuurt-Oost worden gemiddeld in 21 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, wat aangeeft dat er veel vraag is naar huurwoningen in deze buurt.

Wat is de samenstelling van de buurt?

De buurt telt 935 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens (330) en weinig huishoudens met kinderen (85). De leeftijdsgroep 25-45 jaar is het grootst (350). Het is een stedelijke omgeving met een omgevingsadressendichtheid van 10.055 adressen per km².

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: SPAR op 136 m, Albert Heijn op 238 m, Lidl op 290 m en Jumbo op 358 m. Ook zijn er basisscholen zoals de Cornelis Vrijschool (222 m) en het Barlaeus Gymnasium (408 m) voor voortgezet onderwijs.

Hoe ver is het naar het Vondelpark?

Het Vondelpark ligt op slechts 200 m afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met label G, maar het is niet zo zuinig als label A.

Peter Bruin Makelaardij - Certified Expat Broker
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
Peter Bruin Makelaardij - Certified Expat Broker
peterbruin.nl
Bekijk
Peter Bruin Makelaardij - Certified Expat Broker
huispedia.nl
Bekijk
Peter Bruin Makelaardij - Certified Expat Broker