Appartement te koop: Texelstraat 118, Amstelveen
KopenAmstelveenAppartementenTexelstraat 118

Texelstraat 118

Randwijck Oost, Amstelveen

€ 2.575.000
Buurt Randwijck Oost, AmstelveenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 237m²
182% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Amstelveen

Dit appartement aan de Texelstraat straalt luxe en ruimte uit. Met 237 m² woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in de buurt. Het is gebouwd in 2022 en heeft energielabel A+, wat betekent dat het zeer zuinig is. De vraagprijs van €2.575.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor een appartement in Amstelveen ligt lager, maar dit appartement is uitzonderlijk groot.

De buurt Randwijck Oost

Het appartement ligt in Randwijck Oost, een rustige buurt met veel groen. De buurt telt 3.780 inwoners en heeft een mix van gezinnen en alleenstaanden. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een doorsnee buurt is met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1 personen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, dat om de hoek zit op 178 meter. Ook Albert Heijn is dichtbij, op 328 meter. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals de Roelof Venema School op 47 meter en de Openbare Basisschool Michiel de Ruyter op 362 meter. Het voortgezet onderwijs is op 1,5 km afstand. De gemeente Amstelveen biedt een goede mix van voorzieningen en groen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Carla van den Brink B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.575.000
Prijs per m²€ 10.865
Woonoppervlakte237m²
Perceeloppervlakte1446m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA+
BuurtRandwijck Oost
WijkRandwijck
GemeenteAmstelveen

Locatie

Texelstraat 118, Amstelveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Randwijck Oost

Inwoners3.780
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Randwijck Oost

Woningvoorraad1.691
Gem. WOZ-waarde€ 563.000
Koopwoningen63%
Huurwoningen36%

Supermarkten

66 binnen 5 km

Jumbo
Rembrandtweg 617-635
178m
Albert Heijn
Bourgondischelaan 14 -28
328m
Albert Heijn
Westelijk Halfrond 70
895m

Scholen

102 binnen 5 km

Roelof Venema School
Basisonderwijs · 634 leerlingen
47m
Openbare Basisschool Michiel de Ruyter
Basisonderwijs · 404 leerlingen
362m
St. Jozefschool
Basisonderwijs · 542 leerlingen
744m

Veelgestelde vragen

Over Texelstraat 118, Amstelveen

Welk energielabel heeft Texelstraat 118?

De woning aan Texelstraat 118 in Amstelveen heeft energielabel A+.

Is de prijs van €2.575.000 reëel voor dit appartement?

De vraagprijs is fors hoger dan het buurtgemiddelde van €637.143, maar dat komt doordat dit appartement met 237 m² veel groter is dan het gemiddelde (84 m²). De prijs per m² is ongeveer €10.865, terwijl het gemiddelde in de buurt €6.525 per m² is. Het is een luxe, nieuwbouwappartement met energielabel A+, wat de hogere prijs verklaart.

Hoe groot is dit appartement precies?

Het woonoppervlak is 237 m², wat 182% groter is dan het gemiddelde in de buurt (84 m²). Het is een ruim appartement.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A+, het zuinigste label dat er is. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is en je kunt rekenen op lage stookkosten. In de buurt heeft geen enkel ander koopappartement label A+, dus dit is uitzonderlijk.

Hoe is de buurt Randwijck Oost?

Randwijck Oost is een rustige, groene buurt met 3.780 inwoners. Er wonen veel gezinnen en alleenstaanden. De buurt heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1. Het is een veilige buurt met 106 misdrijven per jaar.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Jumbo op 178 meter en Albert Heijn op 328 meter. Ook zijn er basisscholen dichtbij, waaronder de Roelof Venema School op 47 meter en de Openbare Basisschool Michiel de Ruyter op 362 meter.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 3,7 km afstand. Dat is op loopafstand wat ver, maar met de fiets of auto goed te doen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt stonden woningen gemiddeld 83 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een indicatie van de markt, maar voor dit specifieke appartement kan het anders zijn vanwege de hoge prijs.