Appartement te koop: Thomas Ainsworthstraat 32, Nijverdal
KopenHellendoornAppartementenThomas Ainsworthstraat 32

Thomas Ainsworthstraat 32

Prinsessenwijk, Hellendoorn

€ 449.500
Buurt Prinsessenwijk, NijverdalBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 209m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Nijverdal

Dit appartement aan de Thomas Ainsworthstraat 32 in Nijverdal heeft een fijne, lichte indeling. Met 86 vierkante meter woonoppervlak en energielabel B is het een comfortabele woning. De prijs van €449.500 is aan de hoge kant voor een appartement in deze regio, maar past bij de kwaliteit. Kijk ook eens naar andere appartementen in Hellendoorn voor een vergelijking.

De Prinsessenwijk: rustig en groen

De buurt Prinsessenwijk is een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt ruim 1300 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar nog kent.

Dagelijkse dingen om de hoek

Voor je boodschappen loop je zo naar de Albert Heijn, die twee straten verder zit. Ook de Lidl en Aldi zijn op loopafstand. Basisschool De Rietslenke is om de hoek, en ook andere scholen zoals Basisschool Talentrijk en Daltonschool Reggewijs zijn dichtbij. De gemeente Hellendoorn biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aangeboden door Piksen Makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Piksen Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 449.500
Prijs per m²€ 5.227
Woonoppervlakte86m²
Perceeloppervlakte852m²
Bouwjaar1994
EnergielabelB
BuurtPrinsessenwijk
WijkNijverdal Oost
GemeenteHellendoorn

Locatie

Thomas Ainsworthstraat 32, Nijverdal

Buurt statistieken

Gegevens uit Prinsessenwijk

Inwoners1.315
Mannen46%
Vrouwen53%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
Spoelerstraat 6
209m
Lidl
Grotestraat 74-76
322m
Aldi
Grotestraat 90-96
523m

Scholen

18 binnen 5 km

De Rietslenke
Basisonderwijs · 224 leerlingen
590m
SBO De Brug
Speciaal onderwijs · 42 leerlingen
795m
Basisschool Talentrijk
Basisonderwijs · 213 leerlingen
822m

Veelgestelde vragen

Over Thomas Ainsworthstraat 32, Nijverdal

Welk energielabel heeft Thomas Ainsworthstraat 32?

De woning aan Thomas Ainsworthstraat 32 in Nijverdal heeft energielabel B.

Is €449.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €449.500 is aan de hoge kant voor een appartement in Nijverdal. Het is een ruime woning van 86 m² met energielabel B, maar het is goed om te kijken naar vergelijkbare appartementen in de buurt om te zien of de prijs marktconform is.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in de Prinsessenwijk, een rustige wijk in Nijverdal. Het treinstation Nijverdal is op ongeveer 900 meter afstand, dus op loopafstand. De omgevingsadressendichtheid is 1566, wat betekent dat het een matig stedelijk gebied is.

Wat voor energielabel heeft deze woning?

De woning heeft energielabel B. Dat betekent dat het redelijk zuinig is. Je kunt verwachten dat de stookkosten meevallen, maar het is niet het zuinigste label.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is De Rietslenke op 590 meter. Ook Basisschool Talentrijk (822 m) en Daltonschool Reggewijs (835 m) zijn dichtbij. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Nijverdal, op 1,3 km.

Hoe is de buurt Prinsessenwijk?

De Prinsessenwijk is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Er wonen veel gezinnen en ouderen. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit (30 misdrijven per jaar). Er is een park op 400 meter afstand.

Wat is de oppervlakte van dit appartement?

De woonoppervlakte is 86 vierkante meter. Dat is ruim voor een appartement. De exacte indeling kun je het beste zelf bekijken.

Piksen Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen