Appartement te huur: Treurenburgstraat 501, Eindhoven
HurenEindhovenAppartementenTreurenburgstraat 501

Treurenburgstraat 501

Villapark, Eindhoven

€ 1.565 p.m.
Buurt Villapark, EindhovenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een modern appartement in het Villapark

Dit appartement aan de Treurenburgstraat 501 ligt in een rustige, groene buurt van Eindhoven. Het is een lichte woning met een open indeling. De huurprijs van €1.565 is marktconform voor een appartement van deze kwaliteit in deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Eindhoven.

De buurt Villapark

Villapark is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en een gemêleerde bevolking. De buurt heeft een stedelijkheidsgraad van 1 (zeer sterk stedelijk), maar voelt door de ruime opzet toch rustig aan. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De buurt Villapark staat bekend om zijn ruime opzet en nabijheid van het centrum.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Jumbo om de hoek (500 meter). Voor de kinderen is er de SALTO-school Reigerlaan op 5 minuten lopen. Ook de Ekoplaza en Albert Heijn zijn op loopafstand (ruim 700 meter). De gemeente Eindhoven biedt volop voorzieningen, van parken tot restaurants.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via vb&t Verhuurmakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.565 p.m.
Prijs per m²€ 18 p.m.
Woonoppervlakte87m²
Perceeloppervlakte6336m²
Bouwjaar2019
EnergielabelA
BuurtVillapark
WijkDe Laak
GemeenteEindhoven

Locatie

Treurenburgstraat 501, Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Villapark

Inwoners2.505
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Villapark

Woningvoorraad1.165
Gem. WOZ-waarde€ 602.000
Koopwoningen55%
Huurwoningen45%

Supermarkten

57 binnen 5 km

Jumbo
Geldropseweg 103
508m
Ekoplaza
Stratumsedijk 34
767m
Albert Heijn
18 Septemberplein 23
777m

Scholen

77 binnen 5 km

SALTO-school Reigerlaan
Basisonderwijs · 402 leerlingen
451m
SALTO-basisschool de Hasselbraam
Basisonderwijs · 277 leerlingen
732m
Saltomontessorischool de Trinoom
Basisonderwijs · 549 leerlingen
923m

Veelgestelde vragen

Over Treurenburgstraat 501, Eindhoven

Welk energielabel heeft Treurenburgstraat 501?

De woning aan Treurenburgstraat 501 in Eindhoven heeft energielabel A.

Is €1.565 een eerlijke huurprijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.565 ligt iets boven de mediaanhuurprijs in Villapark (€1.500), maar is niet extreem hoog. Het appartement is 87 m² groot, wat groter is dan het gemiddelde in de buurt (77 m²). De prijs per m² (€18,0) is iets lager dan het buurtgemiddelde (€19,25). Gezien het energielabel A en het bouwjaar 2019 is de prijs marktconform.

Hoe snel worden huurwoningen in Villapark verhuurd?

Huurwoningen in deze buurt worden gemiddeld in 19 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, wat aangeeft dat er vraag is naar huurwoningen in Villapark. Het is dus goed om snel te reageren als je interesse hebt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt daardoor lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met een lager label.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn diverse supermarkten op loopafstand, zoals Jumbo (500 m), Ekoplaza (767 m) en Albert Heijn (777 m). Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt, waaronder SALTO-school Reigerlaan (451 m) en Saltomontessorischool de Trinoom (923 m). Het treinstation ligt op 2,2 km afstand.

Hoe veilig is de buurt Villapark?

In de CBS-data over Villapark worden 176 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een stedelijke buurt. De buurt heeft een rustig karakter en wordt als veilig beschouwd.

Is dit appartement geschikt voor een gezin?

Het appartement heeft 87 m² woonoppervlak, wat ruim is voor een klein gezin. De buurt heeft veel eengezinswoningen (58%) en er zijn speelplekken en scholen in de buurt. Houd er rekening mee dat het een appartement is, dus geen tuin.

vb&t Verhuurmakelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod