Appartement te koop: Valkenierstraat Bouwnummer 5, Valkenswaard
KopenValkenswaardAppartementenValkenierstraat Bouwnummer 5

Valkenierstraat Bouwnummer 5

Geenhoven, Valkenswaard

€ 649.000
Buurt Geenhoven, ValkenswaardBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Lidl op 256m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een appartement met energielabel A in Geenhoven

Dit appartement aan de Valkenierstraat in Valkenswaard heeft energielabel A, wat betekent dat het zeer zuinig is. Met 70 vierkante meter woonoppervlak uit 1985 is het een compacte woning. De vraagprijs van €649.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Valkenswaard.

De buurt Geenhoven

Geenhoven is een rustige buurt met veel groen. Een bewoner zegt: "Fijne, leuke buurt. De buurt ligt dicht bij het centrum en je bent dus snel op de markt etc." Wel mist diegene iets voor jongeren. De buurt telt veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens. Meer over de buurt Geenhoven.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl op twee straten verder of Albert Heijn om de hoek. Ook Jumbo en Nettorama zijn op loopafstand. Basisscholen zoals De Smelen en Basisschool de Dorenhagen zijn op vijf tot tien minuten lopen. De gemeente Valkenswaard biedt verder voorzieningen zoals een park op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Perumal & Partners Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 649.000
Prijs per m²€ 9.271
Woonoppervlakte70m²
Perceeloppervlakte1945m²
Bouwjaar1985
EnergielabelA
BuurtGeenhoven
WijkValkenswaard
GemeenteValkenswaard

Locatie

Valkenierstraat Bouwnummer 5, Valkenswaard

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
Carmen
12-05-2025
Fijne, leuke buurt

De buurt ligt dicht bij het centrum en je bent dus snel op de markt etc. Het is een fijne buurt, maar ik mis wel iets voor jongeren. Er is nu niks waar jongeren naar binnen mogen ofzo.

Buurt statistieken

Gegevens uit Geenhoven

Inwoners3.420
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Lidl
De Kerverij 21
256m
Albert Heijn
Corridor 24
337m
Jumbo
Leenderweg 120
625m

Scholen

15 binnen 5 km

De Smelen
Basisonderwijs · 200 leerlingen
627m
Basisschool de Dorenhagen
Basisonderwijs · 98 leerlingen
665m
Basisschool De Windroos
Basisonderwijs · 224 leerlingen
754m

Veelgestelde vragen

Over Valkenierstraat Bouwnummer 5, Valkenswaard

Welk energielabel heeft Valkenierstraat Bouwnummer 5?

De woning aan Valkenierstraat Bouwnummer 5 in Valkenswaard heeft energielabel A.

Is €649.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €649.000 voor 70 m² in Geenhoven is aan de hoge kant. Vergelijkbare appartementen in Valkenswaard zijn vaak goedkoper, maar energielabel A en de rustige buurt kunnen de prijs verklaren.

Hoe is het energielabel A voor dit appartement?

Energielabel A betekent dat het appartement zeer energiezuinig is. Dat scheelt in de stookkosten en is gunstig voor het milieu. Het bouwjaar 1985 is redelijk, maar met label A is het goed geïsoleerd.

Wat is er te doen in de buurt Geenhoven?

Geenhoven is een rustige woonbuurt met veel groen. Er zijn meerdere supermarkten en basisscholen op loopafstand. Het centrum van Valkenswaard is dichtbij, maar voor jongeren is er weinig te doen volgens een bewoner.

Hoe ver is het treinstation?

Het treinstation ligt op 10,6 kilometer afstand. Dat is niet direct om de hoek, dus voor treinreizen ben je aangewezen op de auto of bus.

Zijn er veel eenpersoonshuishoudens in de buurt?

Ja, in Geenhoven zijn 805 eenpersoonshuishoudens op 3420 inwoners. Dat is ongeveer een kwart van de huishoudens. Ook zijn er veel 65-plussers.

Wat is de stedelijkheidsgraad van Geenhoven?

Geenhoven heeft een omgevingsadressendichtheid van 1960 adressen per km², wat neerkomt op een sterk stedelijk gebied. Toch voelt het rustig aan door de groene opzet.

Perumal & Partners Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Perumal & Partners Makelaars
perumal.nl
Bekijk
Perumal & Partners Makelaars
funda.nl
Bekijk