Appartement te koop: Valleistraat 23, Veenendaal
KopenVeenendaalAppartementenValleistraat 23

Valleistraat 23

Meesterweide, Veenendaal

€ 399.500
Buurt Meesterweide, VeenendaalBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Hoogvliet op 331m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
43% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Veenendaal

Dit appartement aan de Valleistraat 23 combineert de charme van een bouwjaar uit 1946 met een modern energielabel A. Met 75 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €399.500 is marktconform voor appartementen in Veenendaal.

De buurt Meesterweide

De buurt Meesterweide is een stedelijke wijk met een hoge dichtheid: 3213 adressen per vierkante kilometer. Van de 606 woningen is 43% koop en 33% eengezinswoning. De bevolking telt 1040 inwoners, met opvallend veel 65-plussers (445) en eenpersoonshuishoudens (350). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Hoogvliet om de hoek (331 meter) of de Ekoplaza (373 meter). Ook Albert Heijn (402 meter) en Dekamarkt (593 meter) zijn dichtbij. Basisscholen als De Plantage (279 meter) en Al Amana (336 meter) zijn op loopafstand. De gemeente Veenendaal biedt verder een treinstation op 1,8 kilometer en een park op 200 meter.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Schuppen Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 399.500
Prijs per m²€ 5.327
Woonoppervlakte75m²
Perceeloppervlakte470m²
Bouwjaar1946
EnergielabelA
BuurtMeesterweide
WijkCentrum
GemeenteVeenendaal

Locatie

Valleistraat 23, Veenendaal

Buurt statistieken

Gegevens uit Meesterweide

Inwoners1.040
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Hoogvliet
Brouwersgracht 100
331m
Ekoplaza
Prins Bernhardlaan 1
373m
Albert Heijn
Passage 50
402m

Scholen

36 binnen 5 km

De Plantage
Basisonderwijs · 162 leerlingen
279m
Al Amana
Basisonderwijs · 73 leerlingen
336m
Basisschool Dr C Steenblok
Basisonderwijs · 241 leerlingen
387m

Veelgestelde vragen

Over Valleistraat 23, Veenendaal

Welk energielabel heeft Valleistraat 23?

De woning aan Valleistraat 23 in Veenendaal heeft energielabel A.

Is €399.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €399.500 is marktconform voor een appartement van 75 m² met energielabel A in Veenendaal. Het bouwjaar 1946 geeft karakter, maar het hoge energielabel is een pluspunt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden rond dit bedrag aangeboden.

Hoe is de buurt Meesterweide om in te wonen?

Meesterweide is een stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen relatief veel ouderen en alleenstaanden. De buurt heeft een hoge bevolkingsdichtheid, maar ook parken en winkels dichtbij. Het is een levendige wijk met een mix van koop- en huurwoningen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit label is gunstig voor de maandelijkse energiekosten en het wooncomfort. Het is een van de beste labels die je kunt hebben.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Plantage (279 meter) en Al Amana (336 meter). Ook is er speciaal basisonderwijs (De Windroos) op 589 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je 1,9 kilometer reizen.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Veenendaal ligt op 1,8 kilometer afstand, goed te doen met de fiets of een korte busrit. De buurt heeft een hoge stedelijkheidsgraad, dus bushaltes zijn waarschijnlijk ook in de buurt.

Wat voor onderhoud vraagt een appartement uit 1946?

Een woning uit 1946 kan specifieke aandachtspunten hebben, zoals oude leidingen of fundering. Het energielabel A suggereert dat er al flink is geïnvesteerd in verduurzaming. Vraag bij bezichtiging naar de staat van het onderhoud.