Appartement te koop: Van Borselenstraat 38, Arnhem
KopenArnhemAppartementenVan Borselenstraat 38

Van Borselenstraat 38

Presikhaaf III, Arnhem

€ 239.000
Buurt Presikhaaf III, ArnhemBekijk buurt
PLUS op 149m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
32% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Presikhaaf

Dit appartement aan de Van Borselenstraat 38 in Arnhem heeft een fijne, ruime indeling met 97 vierkante meter woonoppervlak. Het bouwjaar 1969 en energielabel C geven een solide basis. De vraagprijs van €239.000 is marktconform voor een appartement van dit formaat in de buurt. Bekijk ook andere appartementen in Arnhem voor een vergelijking.

De buurt Presikhaaf III

Presikhaaf III is een groene, rustige buurt met veel voorzieningen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 8,07. Een bewoner zegt: "Vaak heel gezellig heel leuk en soms ook gekkehuis." Een ander noemt het "Een groene wijk". De buurt telt veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,0. Meer weten? Lees over de buurt Presikhaaf III.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die naast de deur zit. Ook Albert Heijn en Aldi zijn om de hoek. Kindcentrum De Werf, een basisschool, vind je twee straten verder. Voor voortgezet onderwijs is Leerpark Arnhem op vijf minuten lopen. De gemeente Arnhem biedt verder volop stedelijke voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Spitman Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 239.000
Prijs per m²€ 2.464
Woonoppervlakte97m²
Perceeloppervlakte2060m²
Bouwjaar1969
EnergielabelC
BuurtPresikhaaf III
WijkPresikhaaf-West
GemeenteArnhem

Locatie

Van Borselenstraat 38, Arnhem

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.4
Konijn
16-04-2025
Leuk

Vaak heel gezellig heel leuk en soms ook gekkehuis

7.8
Tessa
18-07-2023
Een groene wijk

GROENE WIJK MAAR GEEN ZWEMBAD OF TOKO

Buurt statistieken

Gegevens uit Presikhaaf III

Inwoners4.410
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Presikhaaf III

Woningvoorraad2.054
Gem. WOZ-waarde€ 228.000
Koopwoningen21%
Huurwoningen79%

Supermarkten

46 binnen 5 km

PLUS
Hanzestraat 277
149m
Albert Heijn
Hanzestraat 411
351m
Aldi
Hanzestraat 405
351m

Scholen

62 binnen 5 km

Kindcentrum De Werf
Basisonderwijs · 341 leerlingen
85m
Leerpark Arnhem
Voortgezet onderwijs · 322 leerlingen
340m
Praktijkschool Leerpark Arnhem
Voortgezet onderwijs · 177 leerlingen
340m

Veelgestelde vragen

Over Van Borselenstraat 38, Arnhem

Welk energielabel heeft Van Borselenstraat 38?

De woning aan Van Borselenstraat 38 in Arnhem heeft energielabel C.

Is €239.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €239.000 ligt rond de mediaanprijs van €240.000 voor koopwoningen in Presikhaaf III. De gemiddelde prijs per vierkante meter in de buurt is €3.305, wat neerkomt op ongeveer €320.000 voor 97 m², maar dit appartement is met €239.000 scherp geprijsd. De gemiddelde verkoopprijs van woningen in de buurt was €263.608, dus dit is een concurrerend aanbod.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,6 kilometer afstand, ongeveer twintig minuten lopen. De omgevingsadressendichtheid is hoog (2135), wat duidt op een stedelijke omgeving met goede OV-verbindingen.

Wat voor soort buurt is Presikhaaf III?

Presikhaaf III is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen (37%) en een mix van huishoudens. De buurt heeft een gemiddelde score van 8,07 uit twee bewonersreviews. Er wonen relatief veel 25- tot 45-jarigen en gezinnen met kinderen. Het aantal misdrijven is 233, wat voor een stedelijke buurt gemiddeld is.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Kindcentrum De Werf (basisonderwijs) ligt op 85 meter, en Leerpark Arnhem (voortgezet onderwijs) op 340 meter. Ook zijn er scholen voor speciaal onderwijs in de omgeving. De afstand tot basisonderwijs is 0,7 km en tot voortgezet onderwijs 1,0 km.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Label C is gemiddeld voor een appartement uit 1969. In de buurt hebben alle koopwoningen een label D of lager, dus dit appartement scoort relatief goed. Je kunt verwachten dat de energiekosten beheersbaar zijn, maar niet extreem laag.

Hoeveel woningen zijn er te koop in Presikhaaf III?

Op dit moment staan er 6 koopwoningen te koop in de buurt, waarvan dit appartement er één is. De gemiddelde vraagprijs is €270.583, met een minimum van €218.500 en een maximum van €375.000. De gemiddelde verkooptijd van verkochte woningen was 46 dagen, wat aangeeft dat de markt redelijk actief is.