Appartement te koop: Van der Heimstraat 72A, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenVan der Heimstraat 72A

Van der Heimstraat 72A

Statenkwartier, Den Haag

€ 759.000
Buurt Statenkwartier, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 127m²
127m² woonoppervlakte
Al 541 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 56 dagen
AI-samenvatting

Een statig appartement in het Statenkwartier

Dit appartement aan de Van der Heimstraat ademt de sfeer van het oude Den Haag: hoge plafonds, royale kamers en een klassieke uitstraling. Met 127 m² woonoppervlak is er volop ruimte, en energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €759.000 is marktconform voor een appartement van deze omvang in deze buurt. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs per m² in de buurt ligt rond €5.715, en de mediaanprijs van koopwoningen is €724.250. Bekijk ook andere appartementen in Den Haag.

De buurt: Statenkwartier

Het Statenkwartier is een levendige, diverse buurt met een statig karakter. Twee bewoners geven de buurt een gemiddeld rapportcijfer van 8,07. Een van hen zegt: "Het is een fantastisch mooie buurt." Een ander noemt het "bruisend wonen" en roemt de nabijheid van parken, de Frederik Hendriklaan en de goede bereikbaarheid met tram en bus. De buurt telt ruim 10.000 inwoners, met een mix van gezinnen, stellen en alleenstaanden. De meeste woningen zijn voor de oorlog gebouwd, wat het karakter bepaalt. Lees meer over de buurt Statenkwartier.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn om de hoek (op 287 meter) of de Aldi twee straten verder. Ook Jumbo en Hoogvliet zijn op loopafstand. Basisscholen en middelbare scholen zijn ruim aanwezig in de omgeving, al liggen de dichtstbijzijnde scholen op ruim 5 km afstand. De tram en bus rijden frequent, en het strand is met het openbaar vervoer goed bereikbaar. De gemeente Den Haag biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Over de aanbieding

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder The Real Estate Company op Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 november 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 759.000
Prijs per m²€ 5.976
Woonoppervlakte127m²
Perceeloppervlakte200m²
Bouwjaar1912
EnergielabelB
BuurtStatenkwartier
WijkGeuzen- en Statenkwartier
GemeenteDen Haag

Locatie

Van der Heimstraat 72A, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

7.9
Nout
15-05-2025
Mooi coherent deel van Den Haag

Het is een fantastisch mooie buurt

8.3
Max
09-01-2025
Bruisend wonen in Statenkwartier

Het Statenkwartier is een levendige buurt waar mensen wonen die vele talen spreken. Daardoor is het een zeer diverse groep mensen die er woont. Natuur is dichtbij in de vorm van Parken en Bos. Mooie en echt oude huizen geven het een statig karakter en het geeft sfeer. De straten zijn lang en wijds opgezet met veel bomen. Ik voel me er erg veilig en de grote winkelstraat van de Fred zo dichtbij is perfect! Er wordt ook veel georganiseerd voor buurtbewoners, zowel jong als oud. De straten zijn over het algemeen vrij schoon, soms wat zwerfafval maar niet veel. Ook zijn er veel basisscholen en Middelbare scholen in de buurt. De bereikbaarheid is uitstekend met de tram en bus die zeer frequent rijden en tot laat 's avonds nog uit het centrum of van het strand rijden, heel fijn! Je kan prima zonder auto in deze buurt als stel van 2 personen zonder kinderen. Enig verbeterpunt, meer ruimte is er nodig voor alle fietsen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Statenkwartier

Inwoners10.475
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Statenkwartier

Woningvoorraad5.166
Gem. WOZ-waarde€ 675.000
Koopwoningen58%
Huurwoningen40%

Supermarkten

58 binnen 5 km

Albert Heijn
Frederik Hendriklaan 80
287m
Aldi
Westduinweg 1245
596m
Jumbo
Van Bergenstraat 7
689m

Veelgestelde vragen

Over Van der Heimstraat 72A, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Van der Heimstraat 72A?

De woning aan Van der Heimstraat 72A in 'S-Gravenhage heeft energielabel B.

Is €759.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €759.000 ligt iets boven de mediaanprijs van €724.250 in de buurt, maar het appartement is met 127 m² ook ruimer dan gemiddeld (155 m² gemiddeld in de buurt). De gemiddelde verkoopprijs van woningen in Statenkwartier was €722.707, dus de prijs is marktconform voor een woning van dit formaat en met energielabel B.

Hoe is de bereikbaarheid van het Statenkwartier?

Het Statenkwartier is goed bereikbaar met tram en bus, die frequent rijden en tot laat in de avond verbinding bieden met het centrum en het strand. Het treinstation ligt op 4,7 km afstand, dus voor treinreizen ben je aangewezen op bus of tram naar een station. De auto is niet noodzakelijk, maar er zijn wel parkeermogelijkheden.

Wat voor type woningen staan er in de buurt?

De buurt bestaat voornamelijk uit vooroorlogse woningen (93% van de woningen is gebouwd voor 1945). Het zijn vaak statige herenhuizen en appartementen. Ongeveer 29% van de woningen is een eengezinswoning, de rest zijn appartementen. 58% van de woningen is koop, de rest huur.

Hoe veilig is het Statenkwartier?

Het Statenkwartier wordt door bewoners als veilig ervaren. In de CBS-data over 2023 staan 347 misdrijven geregistreerd voor de hele buurt, wat neerkomt op ongeveer 33 per 1.000 inwoners. Dat is relatief laag voor een stedelijk gebied. Bewoners noemen het een veilige buurt.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, er is een park of plantsoen op 0,3 km afstand. Bewoners waarderen de nabijheid van parken en bos. Het Statenkwartier heeft veel bomen en wijde straten, wat bijdraagt aan een groene uitstraling.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het appartement heeft energielabel B. Dat betekent dat het redelijk zuinig is. In de buurt heeft 16,7% van de woningen label A en 11,1% label B. De meeste woningen hebben label C of lager. Label B is dus bovengemiddeld goed voor een vooroorlogse woning.

Hoeveel kost een appartement in het Statenkwartier gemiddeld per m²?

De gemiddelde prijs per vierkante meter voor koopwoningen in de buurt is €5.715. Dit appartement kost €759.000 / 127 m² = €5.976 per m², wat iets boven het gemiddelde ligt, maar gezien de staat en het energielabel is dat niet vreemd.

The Real Estate Company
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen