Appartement te koop: Van der Meydestraat 36A03, Rotterdam
KopenRotterdamAppartementenVan der Meydestraat 36A03

Van der Meydestraat 36A03

Blijdorp, Rotterdam

€ 500.000
Buurt Blijdorp, RotterdamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 137m²
44% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 48m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
47% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Blijdorp

Dit appartement aan de Van der Meydestraat ademt de sfeer van de jaren '30, met royale kamers en hoge plafonds. Met 137 m² woonoppervlak is het een stuk ruimer dan de gemiddelde koopwoning in de buurt. Het is een koopwoning in een kleinschalig complex, midden in de stad. De vraagprijs van €500.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Bekijk ook andere appartementen in Rotterdam voor een idee van het aanbod.

De buurt Blijdorp

Blijdorp is een rustige, groene buurt waar buren elkaar kennen en groeten. Uit vijf beoordelingen komt een gemiddelde score van 7,55. Een bewoner zegt: "Rustige buurt, waar buren elkaar kennen en helpen, als het nodig is." Een ander noemt het "Gezellige, rustige buurt met leuke mensen." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge stedelingen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,7. Meer weten? Lees verder over de buurt Blijdorp.

Het dagelijks leven

De Albert Heijn zit letterlijk om de hoek, op nog geen 50 meter. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je de straat niet uit. Ook PLUS en Dirk zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool Dominicus (twee straten verder) of De Margriet (vijf minuten lopen). Het Vroesenpark is om de hoek. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Huizenbemiddelaar Dordrecht. Het is een van de 39 koopwoningen die nu in Blijdorp te koop staan.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 500.000
Prijs per m²€ 3.650
Woonoppervlakte137m²
Perceeloppervlakte187m²
Bouwjaar1934
BuurtBlijdorp
WijkNoord
GemeenteRotterdam

Locatie

Van der Meydestraat 36A03, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 5 bewoners

8.4
Lola
11-01-2026
Rustige buurt, waar buren elkaar kennen en helpen, als het nodig is.

Rustige buurt met oudere en jongere bewoners. Openbaar vervoer( metro)en Vroesenpark vlakbij. Hier zeggen bewoners elkaar nog gedag en maken een praatje en helpen elkaar, als het nodig is.

9.0
Lola
16-11-2025
Gezellige,rustig buurt met leuke mensen.

Gezellige buurt met veel groen. Vroesenpark en Diergaarde Blijdorp vlakbij. Leuke mensen. Hier zegt men elkaar nog gedag op straat. Goed openbaar vervoer(metro). Supermarkten en allerlei andere winkels dichtbij. Leuke restaurants en horeca.

7.1
Oglaya
16-03-2025
Rustig wonen in de stad

Veel individuen, weinig gezamenlijke buurtzin

6.4
nigel
01-06-2024
leuke rustige buurt! vlak naast vroesenpark

veel verouderde appartmenten waar niks aan gedaan word..

6.8
nigel
24-10-2023
alledaags, niks bijzonders

het is een mooie buurt, vlak naast het vroesepark! Naar mijn idee wel weinig te doen voor jongeren, daarvoor moet je dan weer naar de stad toe.

Buurt statistieken

Gegevens uit Blijdorp

Inwoners10.420
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Blijdorp

Woningvoorraad5.613
Gem. WOZ-waarde€ 383.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

90 binnen 5 km

Albert Heijn
Statenweg 103
48m
PLUS
Stadhoudersplein 135
404m
Albert Heijn
Bentinckplein 40
514m

Scholen

174 binnen 5 km

Grafisch Lyceum Rotterdam VMBO voor Vormgeven & Me
Voortgezet onderwijs · 494 leerlingen
341m
Dominicus
Basisonderwijs · 175 leerlingen
381m
De Margriet
Basisonderwijs · 551 leerlingen
452m

Veelgestelde vragen

Over Van der Meydestraat 36A03, Rotterdam

Is €500.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €500.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in Blijdorp (€444.188) en de mediaan van €425.000. Maar met 137 m² is dit appartement 54% groter dan het buurtgemiddelde van 89 m². De prijs per m² (€3.650) is lager dan het gemiddelde van €5.196 in de buurt, wat de prijs relatief gunstig maakt voor de ruimte.

Hoe is de buurt Blijdorp om in te wonen?

Blijdorp wordt door bewoners gewaardeerd met een 7,55. Ze noemen het rustig, groen en sociaal: buren kennen elkaar en helpen. Het Vroesenpark en Diergaarde Blijdorp zijn vlakbij. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen. De buurt heeft een hoge stedelijkheidsgraad (omgevingsadressendichtheid 5.196), maar voelt toch dorps aan.

Wat is de energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 40% van de woningen label C en 40% label D of lager. Omdat het bouwjaar 1934 is, is het verstandig om bij bezichtiging te vragen naar het label en de isolatie.

Zijn er parkeermogelijkheden in de buurt?

In de buurtdata wordt geen specifieke parkeersituatie genoemd. Blijdorp is een stedelijke wijk met veel eenpersoonshuishoudens, dus parkeren kan beperkt zijn. Het is aan te raden om ter plekke te kijken naar parkeervergunningen of openbare parkeerplekken.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,2 km afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een korte fietsrit. De buurt heeft wel een metrostation op loopafstand, zoals bewoners aangeven.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool Dominicus zit op 381 meter, De Margriet op 452 meter en OBS de Blijberg op 598 meter. Voor voortgezet onderwijs is het Grafisch Lyceum Rotterdam op 341 meter en Wolfert ISK op 603 meter.