Appartement te koop: Van der Wyckstraat 10A, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen HaagAppartementenVan der Wyckstraat 10A

Van der Wyckstraat 10A

Bezuidenhout-Oost, Den Haag

€ 235.000
Buurt Bezuidenhout-Oost, 'S-GravenhageBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
SPAR op 251m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
44% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Rustig wonen in Bezuidenhout-Oost

Dit appartement aan de Van der Wyckstraat 10A in Den Haag is een fijne plek voor wie houdt van een rustige, groene omgeving. Het is een woning uit 1930 met een oppervlakte van 45 m² en energielabel D. De vraagprijs van €235.000 is aan de lage kant vergeleken met andere appartementen in Den Haag, die gemiddeld €454.353 kosten.

De buurt: Bezuidenhout-Oost

Bezuidenhout-Oost is een rustige, groene buurt met veel jonge huishoudens. Twee bewoners geven de buurt een 7,94. Een van hen zegt: "Love it, its quiet" en een ander noemt het "Gezellig". De buurt telt 9.420 inwoners, vooral tussen de 25 en 45 jaar. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. Meer over de buurt Bezuidenhout-Oost.

Leven in de straat

In de straat is het overdag rustig. Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR om de hoek (251 m) of de Ekoplaza (638 m). Ook de Albert Heijn (755 m) en Hoogvliet (667 m) zijn dichtbij. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals De Parachute (1,2 km) en Kindcentrum Cascade (1,3 km). Het voortgezet onderwijs is ook goed bereikbaar, met Corbulo Tech & Design College (1,1 km) en Veurs Voorburg (1,3 km). De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Langezaal NVM Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 235.000
Prijs per m²€ 5.222
Woonoppervlakte45m²
Perceeloppervlakte221m²
Bouwjaar1930
EnergielabelD
BuurtBezuidenhout-Oost
WijkBezuidenhout
GemeenteDen Haag

Locatie

Van der Wyckstraat 10A, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

8.5
Gianni Torrisi
22-02-2026
Amazing neighbourhood

Love it, its quiet 

7.4
S
22-10-2023
Gezellig

Goede buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Bezuidenhout-Oost

Inwoners9.420
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Bezuidenhout-Oost

Woningvoorraad5.302
Gem. WOZ-waarde€ 370.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen45%

Supermarkten

71 binnen 5 km

SPAR
Stuyvesantplein 56-59
251m
Ekoplaza
Theresiastraat 292
638m
Hoogvliet
Theresiastraat 145
667m

Scholen

29 binnen 5 km

Corbulo Tech & Design College
Voortgezet onderwijs · 285 leerlingen
1123m
De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
1204m
Veurs Voorburg
Voortgezet onderwijs · 417 leerlingen
1252m

Veelgestelde vragen

Over Van der Wyckstraat 10A, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Van der Wyckstraat 10A?

De woning aan Van der Wyckstraat 10A in 'S-Gravenhage heeft energielabel D.

Is €235.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €235.000 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€454.353) en ook onder de mediaan (€427.500). De woning is met 45 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 87 m². De prijs per m² is ongeveer €5.222, wat iets lager is dan het buurtgemiddelde van €5.302. Het is dus een relatief scherpe prijs voor een klein appartement in een rustige buurt.

Hoe is de buurt Bezuidenhout-Oost om in te wonen?

Bezuidenhout-Oost is een rustige, groene buurt met veel jonge bewoners. Uit twee beoordelingen blijkt dat bewoners de rust waarderen (score 8,5) en de buurt gezellig vinden (7,38). De buurt heeft een stedelijkheidsgraad 1 (zeer sterk stedelijk) met veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en een treinstation op 1 km afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning gemiddeld isoleert en dat de energiekosten naar verwachting hoger zijn dan bij een woning met label A of B. In de buurt heeft 31% van de koopwoningen label A en 17,2% label B, dus label D is minder zuinig. Het is goed om rekening te houden met hogere stookkosten.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: SPAR op 251 m, Ekoplaza op 638 m, Hoogvliet op 667 m en Albert Heijn op 755 m. Ook zijn er basisscholen zoals De Parachute (1,2 km) en Kindcentrum Cascade (1,3 km), en voortgezet onderwijs zoals Corbulo Tech & Design College (1,1 km) en Veurs Voorburg (1,3 km).

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1 km afstand, dus op ongeveer tien minuten lopen. Daarnaast zijn er bus- en tramhaltes in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd. De buurt is zeer stedelijk (omgevingsadressendichtheid 4.261), dus het OV is goed.