Appartement te koop: Van Zeggelenplein 11, Haarlem
Verkocht onder voorbehoud
KopenHaarlemAppartementenVan Zeggelenplein 11

Van Zeggelenplein 11

Van Zeggelenbuurt, Haarlem

€ 525.000
Buurt Van Zeggelenbuurt, HaarlemBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Dekamarkt op 296m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
35% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in de Van Zeggelenbuurt

Dit appartement aan het Van Zeggelenplein ademt de sfeer van de jaren dertig, met royale kamers en hoge plafonds. De woning is gelegen in een rustige, groene buurt, maar toch dicht bij de levendigheid van Haarlem. Met 83 vierkante meter woonoppervlak en energielabel C is het een comfortabele woning. De vraagprijs van €525.000 is marktconform voor appartementen in Haarlem.

De Van Zeggelenbuurt

De buurt Van Zeggelenbuurt is een rustige woonwijk met veel groen. De enige bewoner die een review achterliet, is niet tevreden: "Slecht", zegt hij. Het is een gemengde buurt met veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen. De meeste woningen zijn koopwoningen, en de buurt heeft een zeer stedelijk karakter.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Dekamarkt, die om de hoek ligt. Ook zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Martin Luther Kingschool en de Sint Bernardusschool. De gemeente Haarlem biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van restaurants tot parken.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via BrinkBorgh Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 525.000
Prijs per m²€ 6.325
Woonoppervlakte83m²
Bouwjaar1935
EnergielabelC
BuurtVan Zeggelenbuurt
WijkAmsterdamsewijk
GemeenteHaarlem

Locatie

Van Zeggelenplein 11, Haarlem

Ervaringen uit de buurt

Matig · 1 bewoner

1.8
Marijn
01-12-2024
Niet goed

Slecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Van Zeggelenbuurt

Inwoners2.345
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

48 binnen 5 km

Dekamarkt
Prinses Beatrixplein 1-3
296m
Dekamarkt
Amsterdamstraat 30
683m
SPAR express
Schipholweg 2
1196m

Scholen

101 binnen 5 km

Martin Luther Kingschool
Basisonderwijs · 234 leerlingen
123m
School voor Speciaal Basisonderwijs Hildebrand
Speciaal onderwijs · 35 leerlingen
143m
Internationale Taalklas Haarlem
Basisonderwijs · 292 leerlingen
349m

Veelgestelde vragen

Over Van Zeggelenplein 11, Haarlem

Welk energielabel heeft Van Zeggelenplein 11?

De woning aan Van Zeggelenplein 11 in Haarlem heeft energielabel C.

Is de prijs van €525.000 redelijk voor dit appartement?

De vraagprijs van €525.000 is marktconform voor een appartement van 83 m² met energielabel C in Haarlem. De prijs per vierkante meter ligt rond de €6.325, wat gebruikelijk is voor deze buurt. Houd er rekening mee dat de uiteindelijke verkoopprijs kan afwijken.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,3 kilometer afstand, dus ongeveer 25 minuten lopen of een korte fietsrit. Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld, maar de buurt is goed bereikbaar per fiets en auto.

Wat voor soort buurt is de Van Zeggelenbuurt?

De Van Zeggelenbuurt is een zeer stedelijke wijk met veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen. De buurt heeft een gemengde bevolking, met veel inwoners tussen de 25 en 45 jaar. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Martin Luther Kingschool (123 meter) en de Sint Bernardusschool (476 meter). Ook is er een school voor speciaal basisonderwijs in de buurt. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen, ongeveer 1,2 kilometer.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 98 misdrijven geregistreerd.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn, maar niet extreem hoog of laag. Het is altijd goed om de specifieke energieprestaties na te vragen bij de verkoper.

BrinkBorgh Makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod