Appartement te koop: Velpsestraat 52, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenVelpsestraat 52

Velpsestraat 52

Oostbroek-Zuid, Den Haag

€ 280.000
Buurt Oostbroek-Zuid, 'S-GravenhageBekijk buurt
Albert Heijn op 384m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Velpsestraat 52, 'S-Gravenhage

Dit appartement uit 1936 in Oostbroek-Zuid heeft een authentieke uitstraling en een woonoppervlak van 79 m². Met energielabel D is het een woning waar je zelf nog stappen kunt zetten op het gebied van verduurzaming. De vraagprijs van €280.000 is marktconform voor een appartement in deze buurt. Bekijk ook het aanbod van appartementen in Den Haag.

Oostbroek-Zuid

De buurt Oostbroek-Zuid is een levendige en multiculturele wijk. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners een gemiddeld rapportcijfer van 6,96. Een bewoner zegt: 'Multiculturele vriendelijke buren.' Een ander noemt echter 'veel onveilige situaties' en 'weinig respect'. De buurt kent een mix van inkomens en veel eenpersoonshuishoudens. Lees meer over de buurt Oostbroek-Zuid.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je in een paar minuten naar de Albert Heijn om de hoek. Ook een SPAR express en Lidl zijn op loopafstand. Basisscholen zoals De Parachute en de Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer liggen op tien minuten lopen. Het station is op 2,7 km afstand, dus met de fiets ben je er zo. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Rent a Stone aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 280.000
Prijs per m²€ 3.544
Woonoppervlakte79m²
Perceeloppervlakte170m²
Bouwjaar1936
EnergielabelD
BuurtOostbroek-Zuid
WijkRustenburg en Oostbroek
GemeenteDen Haag

Locatie

Velpsestraat 52, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 3 bewoners

7.5
Uela
11-10-2025
Meer veiligheid nodig

Heelveel onveilig situates in mij buurt Meer polite nodig

4.9
Katja
14-08-2025
Ghetto

Veel zwervers, en auto's die denken dat het een racebaan is. Fietsen op de stoep, fatbikes ellende. Weinig of geen. Respect van mensen. Mensen zouden vuiligheid gewoon in de prullenbakken moeten gooien. En mensen hier moeten niet hun vuilniszak bij de grondcontainer zetten als deze vol is.

8.5
Elif
10-06-2024
Multicultureel

Ik zou mijn buurt met een zin kunnen beschrijven. Multiculturele vriendelijke buren.

Buurt statistieken

Gegevens uit Oostbroek-Zuid

Inwoners8.295
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Oostbroek-Zuid

Woningvoorraad3.474
Gem. WOZ-waarde€ 237.000
Koopwoningen50%
Huurwoningen49%

Supermarkten

89 binnen 5 km

Albert Heijn
Apeldoornselaan 266
384m
Albert Heijn
Steijnlaan 106
506m
SPAR express
Kaapseplein 100
818m

Scholen

9 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
4044m
Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
4402m
WSKO Basisschool De Hofvilla
Basisonderwijs · 618 leerlingen
4415m

Veelgestelde vragen

Over Velpsestraat 52, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Velpsestraat 52?

De woning aan Velpsestraat 52 in 'S-Gravenhage heeft energielabel D.

Is €280.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €280.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€290.063) en de mediaanprijs (€289.000). Appartementen in Oostbroek-Zuid worden gemiddeld voor €3.679 per m² verkocht; dit appartement komt uit op €3.544 per m². Daarmee is de prijs aan de scherpe kant.

Hoe veilig is de buurt Oostbroek-Zuid?

In de buurt zijn 380 misdrijven geregistreerd, wat relatief hoog is. Bewoners geven in reviews aan dat er onveilige situaties zijn en overlast van verkeer. Er is ook een positieve stem: een bewoner noemt de buurt multicultureel met vriendelijke buren.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning niet heel zuinig is, maar ook niet extreem onzuinig. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een woning met label A of B. Het is een woning uit 1936, dus isolatie verbeteren kan lonen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Parachute (op 4 km) en de Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer (op 4,4 km). Ook zijn er scholen voor voortgezet onderwijs op 1,1 km afstand.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,7 km afstand, dus met de fiets ben je er in ongeveer 10 minuten. Daarnaast zijn er bushaltes in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd.

Wat voor type woning is dit?

Het is een appartement uit 1936 met een woonoppervlak van 79 m². Het heeft energielabel D. De woning is een koopwoning en wordt aangeboden via Rent a Stone.

Rent a Stone
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Rent a Stone
huispedia.nl
Bekijk
Cornerstone Real Estate B.V.
funda.nl
Bekijk