Appartement te koop: Villawal 50, Nieuwegein
KopenNieuwegeinAppartementenVillawal 50

Villawal 50

Merwestein, Nieuwegein

€ 365.000
Buurt Merwestein, NieuwegeinBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nettorama op 380m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
44% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Merwestein

Dit appartement aan de Villawal in Nieuwegein is met 60 m² woonoppervlak flink ruimer dan wat er in de buurt gemiddeld wordt aangeboden. Het bouwjaar 1990 en energielabel B zorgen voor een solide basis. De vraagprijs van €365.000 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde, maar de extra ruimte verklaart dat. Bekijk ook andere appartementen in Nieuwegein.

Merwestein: rustig en groen

Merwestein is een rustige buurt met veel groen en een mix van bewoners. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Leuke buurt, bouw nieuw zwembad de Merwestein." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge volwassenen, en de woningvoorraad bestaat vooral uit appartementen. De buurt Merwestein heeft een stedelijkheidsgraad van 2, wat betekent dat het redelijk stedelijk is.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Nettorama of Jumbo, beide op een paar minuten lopen. Ook Dirk en Albert Heijn zijn dichtbij. Scholen zijn er genoeg: het Cals College Nieuwegein en Oosterlicht College liggen op loopafstand, net als basisscholen als Obs De Schakel. De gemeente Nieuwegein biedt verder een restaurant en een park op korte afstand.

Aangeboden via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere makelaars aangeboden, waaronder Moen Garantiemakelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 365.000
Prijs per m²€ 6.083
Woonoppervlakte60m²
Perceeloppervlakte6382m²
Bouwjaar1990
EnergielabelB
BuurtMerwestein
WijkMerwestein
GemeenteNieuwegein

Locatie

Villawal 50, Nieuwegein

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
Petra
10-07-2025
Leuke

Leuke buurt,bouw nieuw zwembad de merwestein

Buurt statistieken

Gegevens uit Merwestein

Inwoners1.630
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Merwestein

Woningvoorraad1.003
Gem. WOZ-waarde€ 263.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen75%

Supermarkten

29 binnen 5 km

Nettorama
Hildo Kropstraat 1
380m
Jumbo
Laag Raadstede 1
389m
Dirk
Markt 54
592m

Scholen

60 binnen 5 km

Cals College Nieuwegein
Voortgezet onderwijs · 2111 leerlingen
242m
Oosterlicht College
Voortgezet onderwijs · 1706 leerlingen
572m
Obs De Schakel
Basisonderwijs · 178 leerlingen
773m

Veelgestelde vragen

Over Villawal 50, Nieuwegein

Welk energielabel heeft Villawal 50?

De woning aan Villawal 50 in Nieuwegein heeft energielabel B.

Is €365.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €365.000 ligt boven het buurtgemiddelde van €300.000, maar het appartement is met 60 m² ook 71% groter dan het gemiddelde van 35 m² in Merwestein. De prijs per vierkante meter is ongeveer €6.083, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €8.571 per m². Of de prijs realistisch is, hangt af van je eigen beoordeling van de extra ruimte en de staat van de woning.

Hoe is de buurt Merwestein om in te wonen?

Merwestein is een rustige, groene buurt met veel eenpersoonshuishoudens en jonge volwassenen. Bewoners waarderen de buurt met een 7,75 en noemen het een leuke buurt. Er wordt een nieuw zwembad gebouwd. De buurt heeft een stedelijkheidsgraad van 2, wat betekent dat het redelijk stedelijk is met voldoende voorzieningen.

Welke supermarkten zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je Nettorama (380 m) en Jumbo (389 m). Ook Dirk (592 m) en Albert Heijn (660 m) zijn dichtbij. Voor een ruime keuze kun je ook naar Boon's Markt (794 m).

Zijn er goede scholen in de omgeving?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Voor voortgezet onderwijs zijn er Cals College Nieuwegein (242 m) en Oosterlicht College (572 m). Basisscholen zoals Obs De Schakel (773 m) en Beatrixschool (837 m) zijn ook dichtbij.

Hoe ver is het treinstation?

Het treinstation ligt op 8,1 km afstand. Dat is niet op loopafstand, maar met de fiets of auto goed te doen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager.

Moen Garantiemakelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
Moen Garantiemakelaars
moenmakelaars.nl
Bekijk
Moen Garantiemakelaars
garantiemakelaars.nl
Bekijk
Moen Garantiemakelaars